Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg minden családban,...

Tényleg minden családban, rokoni körben van egy "fekete bárány"?

Figyelt kérdés
Nálatok ki az, és miben mutatkozik meg?
2013. aug. 2. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudok ilyenről. Mondjuk az én családom eléggé elfogadó mindenkivel, az egyik unokatestvérem nem fejezte be a gimit, és eléggé önpusztító életet él, de ő se lett 'kitagadva' vagy ilyesmi.
2013. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, néhol több is.
2013. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Van nálunk kettő is, egy itt nálunk a családi körben, a tetkók miatt, rokonságban meg a srác sokszor drogozik és sovány miatta.

Szóval itt és ott mindig van valami veszekedés a miattunk :)

21/F

2013. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nálunk többen is sajnos.
2013. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy kártyás, aki mindenét és már másét is arra szórta el és volt egy alkoholista.
2013. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk én lettem az.

Mármint nem utáltak ki, vagy ilyesmi, de mivel máshogy gondolkodom, nem nagyon beszélget velem senki a családi összejöveteleken, ha mondok valamit, csak legyintenek, hogy 'áh, ő művész'. Pedig én próbálok hétköznapi témákról beszélni, pletykákról, meg ilyenekről, ha velük vagyok, mégsem az igazi.

2013. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is átcsaptam fekete bárányba,de csak azért,mert én megpróbálok és megpróbáltam sokszor ésszerűen gondolkozni,és nem rögtön ítélkezni egyes emberekről.Én úgy állo minden emberhez hozzá,hogy először kedves vagyok vele,aztán meglátjuk,hogy hogyan alakul.Hát a családban olyan emberek vannak,akik nem egyszer használták ki a kedvességem.Na most ugye ezt én megutáltam,ezt ők észrevették és ezért bunkóztak és bunkóznak velem.Én azóta megpróbálom kerülni őket,de ez annyira nem sikerül még.
2013. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nagy számok törvénye alapján simán vagy mindenhol fekete bárány. Nem közvetlen családban, csak rokonságban pl. volt 3 alkoholista is, nagybácsik mindannyian, egyik már meghalt. Ezen kívül egy unokatesó, aki házasságszédelgő lett, mkivel csalta a férjét, végén felcsinálták. A többi meg csak furán viselkedik) de őket nem szóljuk meg, hogy ilyen meg olyanok, másképp élnek, mint mi és kész.
2013. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Van egy atomgazdag rokonom de nem ismerem csak hallottam róla. Èvekkel ezelőtt azt írták valamelyik újságban, hogy az alvilág királya.
2013. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is van ilyen.

A másod unokaöcsém lett teljesen kitagadva a családból a drog, az alkohol meg rengeteg hülyeség miatt, elég nagy anyagi kárt okozott a családjának még keveset is mondok ha fél millió forintos anyagi kárról beszélek. Nem volt hajlandó tanulni háromszor bukott meg egy olyan gimibe ahol gyakorlatilag nem nehéz megszerezni a kettest, de elég alja egy gimi az is igaz. Dolgozni dolgozik tudtommal de nem foglalkozik a családdal. Ő előbb költözött el otthonról mint a nagyobb testvére. Hogy hol él pontosan csak annyiit tudunk hogy Délalföldön valahol. Az meg innen elég messze van.

Már 3 éve nem láttam, de néha ad életjelet magáról tehát tudjuk hogy életben van de hogy milyen egészségügyi állapotban van és milyen anyagi helyzetben az passz mert ő csak azt mond telefonba amit hallani akar a család meg a rokonság.

Szerencsére más ilyen nincs.

2013. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!