Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Párom anyjánál lakunk, velünk...

Párom anyjánál lakunk, velünk él párom lánya is a családjával. A párom testvérei és családjuk szinte minennap jönnek hozzánk. Mit tegyek az állandó vircsaft ellen?

Figyelt kérdés
A két nővére gyakran iszik és ilyenkor kötekednek, veszekednek. Én semmit nem szólhatok mivel nekem ott egy szavam sem lehet. Ha jönnek menjek el otthonról? De belegondolva akkor csak aludni mennék haza. Mi legyen?
2013. szept. 28. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Érdemes lenne felvetned párodnak azt a lehetőséget, hogy keressetek egy albérletet, bár szerintem nem fog belemenni. Nekem sem volt közelező odaköltözni, gyanítom, nem a költözésed napján szűrted le hogy a 2 nővér iszik, stb.
2013. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekeD***
2013. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ez a ház a mamáé, azt enged meg amit akar. Vagy tűrtök, vagy elköltöztök, esetleg te lépsz ki a családból, ha a párod nem áll melléd.
2013. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megszoksz, vagy megszöksz. Anyósodé a ház, ha neki jól esik vendégül látni a gyerekeit, akkor az ellen te nem tehetsz semmit.
2013. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
tessék szépen önállósodni, és elköltözni!
2013. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát meg kell beszélni velük szépen, hogy nem kell minden nap nálatok lógniuk. Ha nem megy, akkor önálló életet kellene kezdenetek!
2013. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!