Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 250 karakterbe nem fér bele...

250 karakterbe nem fér bele az egész sztori. Dióhéjban: családi viszály okán az utolsó lépéseket fontolgatom: vagy meggyilkolok "valakit", vagy önmagam ellen fordulok! Hol találhatok segítséget? :' (

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter, család terapeuta. Vagy elköltözni az ország -világ- masik felébe es magasról tenni ra.
2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó megoldás. Pszichológusnak meséld el a sztorid. Vagy utazz el egy kis időre hogy a problémát kívülről lásd, és azt is, mi lehet a megoldás a fenti két rosszon túl.
2013. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress fel dilidokit, vagy utazz el, és maradj is ott végleg.
2013. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kifér az ne aggódj. Írd le nyugodtan a sztoridat vagy írd meg nekem priviben! :)
2013. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel csak egy életed van nem sok értelme van idő elött elvenni. Inkább más segitségét kell kérni ha egyedül nem megy (pszichiáter) s ha segitett akkor élhető tovább a hátrelevő idő.

Más életét kioltani szintén nem szerencsés ötlet, mert neki is csak egy van, de ha azt kiltod akkor a te életedből is elvesz az állam évtizedeket tehát ez se jó. Nem tudsz elmenni onnan és ujrakezdeni? A nyakadra járnak? Vagy mi a baj ezzel a megoldással?

2013. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átmentem ezen én magam is, a dilidokis-elutazós részén is, ami egyébként nem megoldás, amíg a probléma forrását nem sikerül kiiktatni. Ha írsz privit, megpróbálok segíteni.
2013. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló gonddal küzdök, küzdöttem, szóval nekem is írhatsz nyugodtan, megpróbálok segíteni :)
2013. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!