Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mással is van, hogy eszébe...

Mással is van, hogy eszébe jut elhunyt családtagja csak úgy, a semmiből, és végtelen keserűség vesz rajta erőt?

Figyelt kérdés
Ilyenkor annyira elkezd hiányozni, teljesen belefájdul a szívem. Teljesen véletlen dolgokról jut eszembe, egy illat vagy egy tárgy, valamilyen étel.
2013. dec. 10. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az élet... és persze a halál.
2013. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos, főleg az ünnepek tájékán.
2013. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én a kutyámat 2,5 éve altattam el, de sokszor eszembe jut...! Együtt nőttünk fel, olyan volt mintha a gyerekemet altattam volna el..! Igazából.....megnézek róla pár képet és máris szorul a torkom, minden bajom van...! Ez normális! Majd egyszer talán elmúlik és átmegy egy szép emlékbe! Talán...! Azt mondják az idő minden sebet begyógyít....csak....addig mi is meghalunk 100-szor...! Ne felejtsd el, ez a lényeg! A többit meg majd megtudjuk 20 év múlva.....feltéve ha addig nem minket fog valaki nézegetni egy képen. 27/F
2013. dec. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23 éve halt meg az öcsém. Az ő halálával a mi életünk teljewen tönkre ment. Ha rá gondolok, a sok keserűség, fájdalom, életem szörnyű 16 éve lepereg előttem. (Anyám alkoholista lett, verés, éhezés, stb). A család fogalma megszünk létezni az öcsém halálával.
2013. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19 éve halt meg a keresztmamám, ő volt számomra az ANYA, mai napig eszembe jut, van hogy mindennap, főleg ha a gyerekeimre nézzek és sajnálom hogy ő nem lehet itt velünk. Még mindig elevenen él bennem az a nap amikor megtudtam hogy elhunyt. :(
2013. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40 éve halt meg apám. Ma este a gyertyákról eszembe jutott. 15 se voltam, amikor elment, sohasem láthatta a családomat, s hogy mivé lettem.
2013. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!