Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem gyermekei...

Az unokatestvérem gyermekei nekem milyen rokonom?

Figyelt kérdés
Az unokanővéremnek van 4 gyermeke. 1 lány és 3 fiú gyermeke. Akik jelenleg még gyermek korúak, vagyis mind a 4 gyermek 18 év alatti gyermekek.

2013. dec. 14. 12:55
 1/5 anonim válasza:
35%
Hát az unokáid biztos nem, hiába hangzik kézenfekvően :D
2013. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs erre megnevezés. Rokonok és kész. Bár ehhez nem tudom mi köze van, hogy mennyi idősek a gyerekek.:)

Amennyiben első unokatestvéred az unokanővéred, abban az esetben az ő gyerekei és majd a te gyerekeid lesznek másod unokatestvérek.

2013. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Másodunoka-testvér.
2013. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Távoli...
2013. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem másod unokatestvér.


Másodunoka testvér az két unoka testvér gyerekei.

Tehát,ha neked is van gyereked és az unokatestvérednek is,akkor ők egymásnak másod unokatestvérei.


Csúnyán úgy lehetne nevezni,hogy unoka nagynénje vagy unoka nagybátyja vagy az unokatestvéreid gyerekeinek,de semmiképpen nem unokatestvére,mert az unokatestvérek,azok egy szintű generációk.

Én 25 éves vagyok,de van 40 éves unoka testvérem is,és annak van 18 éves gyereke is.De attól,hogy korban hozzá közelebb állok,attól ő már eggyel lentebbi generáció.

2014. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!