Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a jele annak, ha nem...

Mi a jele annak, ha nem szeret a családom?

Figyelt kérdés
A tágabb családi körben valamiért az utóbbi időben mindenki kezdett ellenem fordulni és nem tudom, miért...nem ártottam nekik semmit. Kezdődött ez az unokabátyámmal, utána visszahallottam dolgokat, amiket a hátam mögött mondtak és nem voltak valami szépek...családi összejöveteleken nem is beszélnek velem, hiába megyek oda hozzájuk. És mindenki úgy beszél velem, mintha dühös lenne rám. Úgy döntöttem, jövőre semmiféleképpen nem megyek közös karácsonyozásra. Mert minek? Látszik, hogy nem szeretnek. Különösen a két unokatesóm, vagyis a szűkebb családi kör. Ez nagyon rosszul esett és fáj, hogy az unokabátyám lenéz, pedig vele jóban voltam. Nem tudom, miért van ez, nem bántottam senkit. Jobban mondva olyanok voltak, hogy elküldött engem az unokabátyám a nagy semmiből a pics@ba, de ilyenkor jogom van visszavágni, nem? Valaki van még így, hogy nem tudja, miért utálja mindenki?

2013. dec. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak szenteld az energiáidat akik szeretnek.


Abból meríts erőt ahhoz hogy legyen önbecsülésed. És ha van önbecsülésed akkor mások sem fognak lenézni, de legalábbis nagy ívben teszel majd rá ha valaki lenéz. És nem fogsz ide jönni ilyen kérdésekkel.


Ha valami lelki probléma is áll a dolog mögött azt meg kell kell oldani

2013. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem állsz oda eléjük, és tisztázod a dolgokat? Én egyszerűen megkérdezném, mivel vívtam ki az ellenszenvüket. Talán egy félreértés, és lehetne tisztázni. Vagy kiderül, hogy valamikor hibáztál, és azt is jóvá teheted, megbeszélhetitek, bocsánatot kérhetsz. Ha meg arra derül fény, hogy merő rosszindulat a részükről, legalább nyugodt lelkiismerettel fordíthatsz hátat nekik.
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 18+ akkor a helyedben a következő családi összejövetelen fölállnék, szépen elküldenék mindenkit a melegebb éghajlatra és elpakolnák. Az emberek többsége ilyen féreg állat, ha egyszer van módjába valakibe belerúgni és megalázni, akkor arra rászál és nem hagyja békén. Persze te ismered őket. Ha kicsit is mutatják emberi oldalukat, próbáljátok megbeszélni a dolgokat.
2013. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy régi ismerősömet 13évesen kitették a családból pedig a szülők milliomosak voltak
2019. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!