Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek helyes, hogy őt...

Szerintetek helyes, hogy őt védte mindenki? Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Tegnap elmentünk unokatesómékhoz, tudjátok családdal. Miután odaadtuk az ajándékokat, meg ettünk meg dumáltunk, Robival (idősebb un.tesó, 18 éves) felmentünk a szobájába és GTA-ztunk. Volt kb.

10-20 percünk mert utána Robi húga (7)

berontott a szobába és követelte, hogy

engedjük oda most ő akar játszani a játékkal.

Mi szóltunk neki, hogy 7 évesen ne akarjon

GTA-zni mert nem neki való, de nagyon nem érdekelte, akkor már sipítozott össze-visza. Megadtuk magunkat, mert már elegünk volt belőle, odaengedtük csak előbb be írtuk a kódokat neki. Ezt ő nem fogta fel ezért verni kezte Robit. Leítuk a kódokat, odaengedtük a géphez (volt egy tiszta jó kocsia, amit a nekünk

könhetett, tudjátok kódok), 2 perc múlva be

jön a nappaliba, hogy írjuk be megint a kódot mert felrobbant a kocsija. Nem írtuk be, mert szerintünk rosszul viselkedett, most ezt nem

érdemli meg. Erre megint jön az előző, sipítozás, verekedés. Megint le lettünk szidva, hogy hogy lehetünk ilyen bunkók meg minden.

Amúgy mindig ez van. A csaj mindig azt hiszi, hogy csettint azt már minden a lába előtt hever. De szerintetek kinek volt igaza?



2013. dec. 28. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az élet nagy problémái...
2013. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
szerintem karácsonykor senki nem akarja egy 7 éves sipítozását hallgatni, így a családi béke érdekében mindenki azt gondolta, hogy Robinak, mint felnőttnek, és neked, aki nem tudom, mennyi idős vagy lehetne annyi eszetek, hogy odaengeditek a kiscsajt.
2013. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nektek van igazatok. Egy 7 éves gyerek ne számítógépezzen még, ha mégis, akkor sem GTA-val. Az 18+ os játék hivatalosan ( jó, senki nem tartja be, pl. én először a San Andreas-al játszottam 12 évesen, DE az akkor sem 7 év ). Ezt értessétek meg a szüleitekkel.
2013. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nektek volt igazatok,igazából oda sem kellett volna engedni a géphez! Nem kapott babát karácsonyra?
2013. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne sipítozzon, mindent megengedtek neki? Így lesz belőle elkényeztetett, erőszakos kis hülye, akit az iskolában is utálni fognak.
2014. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapból már a géphez sem kellett volna odaengedni egy 18+os játékkal játszani,a másik hogy tanulja meg nem körülötte forog a világ

Ezt a drága szülőkkel is jó lenne megértetni,ott is elég nagy gondok lehetnek ha még ti lettetek leszídva

2014. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez aranyos :D amikor így visít valaki lopozzon a háta mögé 1 vödör vízzel XDDDD
2014. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy nagyon is ismerős helyzet 3 öcsém van (már nagyok) de volt hasonló probléma, sajnos itt a szülők okozzák a problémát !
2014. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!