Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kezdő, viszont sikeres vállalk...

Jeriko7 kérdése:

Kezdő, viszont sikeres vállalkozásom van. Megbízható könyvelőt keresek és a családon belül lenne is egy /feleségem unokatestvére/. Viszont nem tudom jó ötlet e az hogy a családból valaki teljesen belelát a pénzügyeimbe. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 07:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Eszedbe ne jusson oda vinni.
2014. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Rokont soha! Ugyanis ha nem dolgozik rendesen, akkor nem tudod kitenni, mert a család neked esik, hogy milyen dolog egy rokont elküldeni, ezen kivül menne a pletyka, hogy neked milyen rengeteg a pénzed, és mégsem támogatod a családot (mármint az összes valakit, aki tudna belöle költeni), stb.


Keress megbízható kivülálló embert, fizesd meg normalisan - sokkal jobban jársz.

2014. jan. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Csakis valaki családtól függetlent keress.
2014. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Egy korrupt könyvelő, nagyon sok szemétséget tud csinálni, még ha te normálisan is csinálod a dolgod.
2014. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az előző válaszolókkal. Nagyon NE!
2014. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Sőt, azt is javaslom, hogy nyomoztass, hogy még csak abba a csapdába se ess, hogy összefonódás legyen(tehát a könyvelő akár milyen ismeretsége)ha ilyen "ajánlatot" kaptál a családból.
2014. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Könyvelőként szeretnék válaszolni neked:

Sajnos nagyon sok pletykás kollégát ismerek. Nem tartom helyesnek, de hát ez van. Én pl. dolgozom rokonnak, nincs belőle semmi baj. De ő az ÉN unokatestvérem, nem a páromé. Ez sem mindegy.

A Te esetedben az is nehezíti a helyzetet, hogy a párod rokonáról lenne szó.

1. Ha nem ismered eléggé, és később derül ki, hogy az egész család tud már a vállalkozásod ügyeiről, az nagyon gáz.

2. Ha közted, és a párod közt történik valami, akkor zsarolhatóvá válsz. Megint csak nagyon gáz.

Szóval én nem mennék bele a helyedben, csak akkor, ha rendkívül jól ismerem azt az embert, és maximális a bizalom.

2014. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
75%

barát,rokon,családtag SOHA!!!

megromlik a kapcsolat és nem biztos, hogy vannak olyan érzelmi szinten vagy vannak olyan intelligensek,hogy ezt kezelni tudják.

(tapasztalatból tudom és nem hallgattam a figyelmeztetőkre....és igazuk lett)

2014. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem se!

Legyen havi 20-25 e Ft-od egy FUGGETLEN konyvelore.

2014. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem, lehet hogy eleinte némi sértődés lenne belőle, de nem mennék bele.
2014. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!