Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot édesapám családjával?

Figyelt kérdés
A családja nem tud rólunk, illetve úgy tudom, hogy nem, bár kétlem, hogy a felesége ne sejtené, hogy van valakije. Édesapám 1 hete agyvérzéssel kórházba került és szeretném, szeretnénk meglátogatni, de ez így "ismeretlenül" elég nehéz. Egyszer már odamentem a kórházhoz, de ott volt az egész családja és nem volt képem bemutatkozni. Azt sem tudtam mit mondhatnék nekik.
2014. márc. 18. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig tartottad a kapcsolatot édesapáddal? Én bemennék hozzá, és ha esetleg ott van a felesége, megkérném hogy egy másik helyen üljünk le beszélgetni, és elmondanám neki az igazat.
2014. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tartottuk a kapcsolatot és ezért méginkáb bajban vagyok, hogy mit mondjak. Úgy érzen ezt nem nekem kellene nekik elmondanom, de édesapám most nincs olyan állapotban, hogy bármit is elmondjon.
2014. márc. 18. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Apukád együtt van az anyukáddal a felesége mellett, vagy ex, csak nem tudnak rólatok?

2014. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 31 éves vagyok.

Az édesapámnak, ha lehet így mondani 2 családja van. Mi tudunk a feleségéről és a 2 gyermekéről, ők rólunk elméletileg nem.

2014. márc. 18. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég nehéz dió.

A nagyszüleid élnek még? Ők tudnak rólatok? Náluk esetleg lehetne érdeklődni legalább az állapotáról.

2014. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom túlgondolni, de ez mintha egy esély lenne, hogy kiderüljenek a dolgok.

Apukád vállalta valaha is, hogy elmondja a hivatalos családnak, hogy ti léteztek?

2014. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!