Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van a családodban, rokonságodb...

Van a családodban, rokonságodban, ismerőseid között antiszociális személyiségzavaros (pszichopata) ember? Milyen a kapcsolatod vele, hogyan él?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 03:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%
8,10: Ugyanazt jelenti a 3 kifejezés, különböző évtizedekben különböző neveket adott neki a mentálhigiénés szakma, ennyi.
2014. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az idegbetegségnek olyan árnyaltan sokféle változata van, egy biztos, hogy nem könnyű vele egy fedél alatt élni, mindegy, hogy bipoláris, vagy asperger szindrómás, vagy más idegbaja van. Más szűrőn át szemléli a világot. Soha nem tudhatod mire hogyan reagál
2014. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17 és vagyok... olvasd el a hare: kimelet nélkül könyvét. A javarészt én is irhattam volna sajnos " kedves ismerősról"
2015. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, olvastam, ezért is érdekelnek személyes tapasztalatok.
2015. jan. 5. 14:34
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát talán a húzd meg ereszd meg... tudod, az az arcra fagyott mosoly.. ha valami konkrét érdek fűződik hozzá, akkor hihetetlen kedves aranyos, megbánó... bármit eljátszik... aztán abban a pillanatban,hogy megkapta amit akart, de tényleg abban a pillanatban, támad. Durván erőszakosan, nyilvánosan.


Szóval van nyálas jajj de szeretlek, meg kinyírom a gyerekeid levelünk is (bocs, konkrét dumákat azért nem írok, mert felismerhető lenne).


De pl bármelyik pillanatban el bírja sírni magát, de ha akinek sír elfordul, a másik emberre egyből röhög, majd ha visszafordul akinek sírt sír tovább...


akit én ismerek iszonyat nagy pillanatszinész. A szerencsénk az, hogy nem elég okos. Nincs logikája csak nagyon kevés, és nem látja át az összefüggéseket. szóval a klasszikus IQ teszten az átlagban van. Így kezelhető logikával, stb. Amitől persze be bír pöccenni, de mivel saját magát nagyon félti, így mindig visszavonulót fúj olyankor.


aztán jön új hülyeséggel.

2015. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az asperger egy érdekes dolog, nem pszichopata de nem is igazán autizmus mibel nincs meg az arra jellemző fiatalkori fejlődési elmaradottság, valahol a kettő között áll de enyhébb, kicsit máshogy működik mint a pszichopata, ő nem érez érzelmeket, az aspergeres igen csak nem ismeri fel őket, nem jól kontrolálja, orvoshoz anyámék 21 év alatt nem tudtak elbinni ledig az asperger leírása szóról szóra rám illik, ha valaki szomorú, én átérzem hogy az, szimplán azon kattogok belül hogy hogy fejezzem ki hogy átérzem a fondját, nem tudom hogy kell az emberekkel tudatni.
2018. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!