Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem merek/tudok lépni...

Miért nem merek/tudok lépni (válni)? Meg lehet ezt a kapcsolatot még menteni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekszünk,az utóbbi hónapokban többnyire én kezdeményezem.A férjem éli az éli az életét,haverok,kitalált mellékállások,ill. tanfolyamok,velem tisztelen (ha nem tetszik valami leku..áz vagy hülye p.. vagyok.Minden feladat rám hárul,semmiben nem segít.Kifizeti a rezsit(az ő lakásában lakunk),minden mást oldjak meg.Minden veszekedésnél elküld,menjünk el a gyerekkel.Egyetlen pozitívum,hogy kb. fél éve végre játszik,foglalkozik a gyerekünkkel,eddig ő sem érdekelte.

Néha azt várom,történjen valami olyan,vagy tudjam gyűlölni,amiért lesz erőm meglépni a válást.


2014. júl. 13. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Megvan a "biztos" háttér. Na meg az együtt eltöltött évek, megszoktad őt. Nem olyan könnyű a válást meglépni. De ha már le hülyepcsáz, a gyerekkel is elküld, akkor tényleg nincs értelme fenntartani a házasságot.
2014. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyire tisztel, ha így hív?
2014. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semennyire :( Bár volt,hogy utólag azzal indokolta,hogy ezt a példát látta az apjától.Azért nem kellene követnie.
2014. júl. 13. 10:54
 4/8 acelsziv ***** válasza:
ócska kifogás. Ha én aszerint élném a házaséletet ahogy apámtól láttam anno most nem lenne egy 10 éves tökéletes kapcsolatom
2014. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:

hozzáteszem: ha a feleségem is olyan lenne, mint az anyja akkor sem lennénk már együtt nagyon régóta.

Az egy dolog, hogy mit lát a gyerek és egy másik, hogy milyen mintát alakít ki magában.

2014. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos anyósomtól már én is megkaptam,hogy neki sem volt jó élete apósom mellett,egy nőnek tűrni kell.

De egy életem van,és úgy érzem,én minden tőlem telhetőt megtettem ezért a kapcsolatért a semmiért cserébe.

2014. júl. 13. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Azonnal tipli! Ez csak rosszabb lesz. Ha apám példáját követtem volna vertem volna a barátnőimet és alkoholista lennék. Soha egyik nőmet sem bántottam és nem iszom.
2014. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nesteavitao válasza:
Ha egy kapcsolat nem megy,azt nem kell erőltetni.Egy nő sem érdemli azt,hogy tiszteletlenek legyenek vele,és ahogy veled beszél...A kérdésedben ott a válasz és legbelül te is érzed,hogy lépned kéne.Jó ez így neked? Nem vágysz boldog életre? Én azt mondom,sosem késő új életet kezdeni.Ez a férfi azt tesz meg veled amit akar.Nem vagy boldog.Már csak a gyermeked is megérdemli,hogy egy boldog családban nőjön fel.Én a helyedben vennék egy mély levegőt,és új életet kezdenék.Hidd el,később nagyon bánni fogod,hogy nem tettél semmit.Egy életed van,éld úgy,hogy ha visszanézel majd boldog voltál.
2014. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!