Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért haragszanak rám a...

Miért haragszanak rám a rokonok mert elnevettem magam a temetésen? te haragudnál rám, ha röhögnék a rokonod temetésén?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagybácsim, aki az ország másik felében lakott 3x ha találkoztunk. És a temetésen eszembe jutott 1 film jelenett és elkezdtem először kuncogni majd köhögve leplezni a röhögést, majd kitört belőlem.

Azóta büntetésben vagyok.


miért? nekem kellett volna a leghangosabbam zokognom?


te haragudnál rám, ha röhögnék s rokonod temetésén?

Meddig fognak még rám haragudni?

16f



2014. júl. 16. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
95%
Bunkóság. Lehet hogy neked nem jelentett semmit a nagybácsid, de másnak igen. Ha felnősz nyilván tapintatosabb leszel.
2014. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
97%
Zokogni nem kell, de azért ne röhögj egy temetésen.
2014. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
92%
Ez aztán taplóság a javából.. Szerintem minimum 2 hétig haragudni fognak, ha nem több.
2014. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem kellett volna hangosan zokognod, de 16 évesen már lehetne annyi eszed, hogy nem röhögsz más fájdalmán, egy temetésen.

Nem, nem haragudnék rád, mert a temetés végén akkora pofont kaptál volna, hogy még most is keresnéd, hogy merre van az előre.

2014. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
90%
Remélem ez csak vicc.
2014. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
89%
idióta. nem, nem kellett volna a leghangosabban zokognod, de röhögnöd igenis bunkóság volt. ne elmélkedj vicces filmjeleneteken egy temetésen. vagy ha mégis, ne röhögj rajtuk. s igen, haragudnék, egy tapintatlan, ostoba gyerek vagy.
2014. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos a legrosszabbkor jön rá az emberre ez a fajta nevetés, valószínűleg nem is nagyon tudtad volna kontrollálni, még ha akartad volna se. DE! Ettől függetlenül nagyon bunkó és tapintatlan voltál. Mert neked lehet, hogy nem jelentett sokat az az ember, de másnak viszont igen. Gondolj csak fordított helyzetre, ha egy hozzád nagyon közelállónak a temetésén valaki elkezdene röhögni, te mit éreznél?
2014. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
39%
egyszer én is nagyon el kezdtem nevetni egy temtésen....a barátnöm édesapájának a temetése volt.. a mellettem állo -bácsitol- kértem egy zsebkendöt, mert meg voltam fázva..erre azt mondta, hogy nesze Angyalkám, elövett teritö nagyságu ruha zsebkendöt, belefujta az orrát (ami hallhatoan nagyon teli volt) majd a kezembe nyomta..én meg fulladozva nevettem...rám is megharagudtak az ismerösök, végül elfelejtették..nagyon szégyelltem magam.
2014. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem kell zokogni. Na de rohogni???? En lekevertem volna neked egy jo nagyot, aztan sirthattal volna
2014. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
93%

Igen, én is haragudnék, ha ilyet tennél (mivel ezt kérdezed a kérdésben).

Senki sem tudja megmondani, hogy meddig fognak még rád haragudni, az biztos, hogy jó ideig megmarad ez az emberekben...

2014. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!