Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kedvenc sógornő kontra a...

Kedvenc sógornő kontra a nápolyi masztiffom. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Tegnap bejelentés nélkül beesett az öcsém felesége, amivel nem is lenne gond, de nem porszívóztam, és kutyaszőrös lett a szoknyája. Kifogásolta, hogy miért nem porszívózok mindennap, és ideje lenne ezt a "dögöt" kidobni a lakásból. Mára már úgy felhúzta magát, hogy kijelentette, amíg ez a kutya él, ő nem jön ide. Most mit csináljak vele? A kutyám nem altatom el.
2014. szept. 8. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ne jöjjön. Vagy legközelebb telefonáljon oda, mielőtt beesik. Én se raknám ki a macskám a sógorom miatt. :D
2014. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Örülsz, hogy többé nem csinál cirkuszt nálad.
2014. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván nem kell elaltatni, meg eladni/elajándékozni sem, viszont valóban fel lehet porszívózni minden nap, ha annyira szőrös tőle a lakás, illetve a kutyának nem muszáj minden helyiség minden kanapáját/ágyát összejárkálni.


De persze a te otthonod, azt csinálsz, amit akarsz.

2014. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
20%
Személy szerint eszemben sem lenne egy ekkora állatot lakásban tartással kínozni. Mivel viszont ahhoz nincs közöm más hogyan tart állatot, ebben az esetben azt mondanám a hölgy jöjjön előzetes bejelentkezés alapján vagy sehogy.
2014. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Én megköszönném neki, hogy önszántából nem jön többet, és nem nekem kell kidobnom őt:P
2014. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Ugye nem komolynak szántad a kérdést?


Egy gonddal kevesebb, nem kell a sógornőt többet vendégül látnod.

2014. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem megy többet. Ennyi. A kutya volt ott előbb. :D
2014. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám a sógornőnek, hogy hiányozni fog... :D
2014. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kedves hármas, a kutya nálunk családtag, bárhova mehet :)
2014. szept. 8. 21:57
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
A kérdést is felesleges volt kiírni.
2014. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!