Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kedvenc sógornő kontra a...

Kedvenc sógornő kontra a nápolyi masztiffom. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Tegnap bejelentés nélkül beesett az öcsém felesége, amivel nem is lenne gond, de nem porszívóztam, és kutyaszőrös lett a szoknyája. Kifogásolta, hogy miért nem porszívózok mindennap, és ideje lenne ezt a "dögöt" kidobni a lakásból. Mára már úgy felhúzta magát, hogy kijelentette, amíg ez a kutya él, ő nem jön ide. Most mit csináljak vele? A kutyám nem altatom el.
2014. szept. 8. 21:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

hat, 2 eset lehetseges:


1. tenyleg olyan vastag szortakaro van nalad, h csak ugy randon se felnittbek se gyereknek nem jo beesni

2. a sogorno turaztatja nagat tok deleslegesen. hagyd ra. ha bem foglalkozol a "problemajaval" egy ido utan uhyanugy harni fog hozzad, mintha mi se tortent volna... gondolom az ocsed gyereke miatt azert ezt szeretned. apropo, mit szol ehhez az ocsed?

2014. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

Remek. Felneveli a gyereket egy steril környezetben, aztán majd végigbetegeskedi az ovit meg a sulit szerencsétlen a gyenge immunrendszere miatt. Rosszabb esetben élete végéig küzdhet az allergiával...


Amúgy egy tanácsot ha elfogadsz, igaz reklám, és nem is olcsó, de próbáld ki a Furminator nevű kutyafésűt (egy kutyakozmetikusnak biztos van, és megmutatja a kérésedre, ha nem akarod próba nélkül megvenni, amúgy külföldről sokkal olcsóbb). Le fogsz döbbenni, mennyi szőrt kiszed még a te rövid szőrű kutyádból is, pláne a vedlési időszakban. Csak ezzel lassan, nem rányomva kell fésülni, mint a legtöbb kefével. Én kutyát-macskát-nyulat-tengerimalacot ezzel fésülök ki. Ezzel minimálisra csökkented a szőrt a házban -na nem a sógornőd, hanem a magad öröméért :)

2014. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A masztiff rövidszőrű kutya, nem hullatja erősen a szőrét, ne úgy képzeljétek el a lakást, hogy kutyaszőr borít mindent. De előfordul.

Nyilván igyekszem tisztaságot tartani, de a lakás van értem, és nem fordítva. Istenem, volt egy kis kutyaszőr a széken.

2014. szept. 10. 12:34
 24/25 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen rokonoknak általában a "tiszta szőr lettem" felkiáltás után adok egy tükröt (persze jószándékból.....), hogy ahol nem látja ott is le tudja szedni. Közben nézem, hányat szednek le magukról. Amúgy egyet sem, mert máltai selyemszőrűm van, ami köztudottan nem hullatja a szőrét. De azért a fél rokoni társaságom azzal nyit, hogy "szőrös lett a nadrágom", miután leült a kanapéra..... Szóval ennyit kell tulajdonítani ennek. Ezek meglátják a kutyát és ez jön ki belőlük, nem kell ezzel foglalkozni.
2014. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
80%
Inkább a kutya mint egy idegesítő sógor nő , nekem bernáthegyim van és bejöhet a házba akinek szeret az elfogadja aki nem azt meg én lesz*rom, ő hozzám tartozik
2015. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!