Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire gyakori, a kellemetle...

Mennyire gyakori, a kellemetlen, nagyon kellemetlen rokon?

Figyelt kérdés
Akivel nagyon rossz érzés tartani bármilyen szinten a kapcsolatot, és mégse lehet elküldeni a fenébe.
2014. nov. 11. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gyakori.
2014. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legtöbb családban előfordul ha tényleg nagyon gáz,akkor kerülni kell,nálam ez vált be.
2014. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, de igenis el lehet küldeni a fenébe. Én elküldtem. Hosszú távon nagyon egészségtelen ilyennel tartani a kapcsolatot.
2014. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szinte mindenkit el lehet küldeni a fenébe. Én az apámnak nem nevezett személlyel ezt 12 éves koromban tettem meg, nyilván az segített, hogy már elvált anyámtól, de elég makacs volt, csak én még sokkal jobban... Közeli rokonnal is voltam úgy, hogy nem tartottuk a kapcsolatot, pedig semmi baj nem volt vele, csak egyszerűen nem volt közös témánk s így alakult.

Akivel ROSSZ, azzal nem tartom a kapcsolatot, amennyiben lehetséges. Ha ránk szoruló beteg szülőnk vagy nem beteg, de kiskorúak vagyunk, az más kérdés... De a legtöbbször nem muszáj elviselnünk. Ha utálnám az anyósomat, nem találkoznék vele karácsonykor sem, ez egyértelmű. Pont akkor nem.

2014. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nem opció, hogy lezárjuk vele végleg, úgy simán megtudnám oldani, de nagyon közeli rokon, és több nagyon közeli rokonnal kapcsolatban van. Valószínűleg enyhe értelmifogyatékos, szociális intelligenciája az nincs egyáltalán, de van egyetemi diplomája festő szakon végzett ahová az apja sírta be emiatt felvették, mert magától nem vették volna fel. Kényszerbeteg és azt képzeli, az ő beteges szokásai a normális dolgok és erőszakos és bunkó, és szemét. Imád másokat alázgatni.
2014. nov. 12. 00:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyut kikészítette már teljesen, de anyu mégis szereti tartani vele a kapcsolatot és tűri ahogy sértegeti, alázgatja, én meg anyut szeretem nagyon emiatt nem tudok végleg megszabadulni tőle.
2014. nov. 12. 00:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Akinek fáj, de nem tesz ellene, annak még nem fáj eléggé.

Majd ha megver valakit a családból, akkor megszakítják vele a kapcsolatot. Csak tudnám, minek kivárni.

2014. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem minden családban van 1 ilyen.
2014. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor viseld el amíg él.
2014. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért mert anyukád tartja vele a kapcsolatot, neked nem muszáj. Kerüld a társaságát. ha átjön hozzátok, menj el otthonról, vagy csinálj magadnak programot és hagyd ott.Nem muszáj senkivel tartani a kapcsolatot.
2014. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!