Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csinált valamelyik rokonotok,...

Csinált valamelyik rokonotok, ismerősötök, vagy vendég bunkóságot vagy pofátlanságot karácsonykor?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Idén karácsonykor még nem.
2014. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A mamam minden evben. Mindig a legrosszabbkor jon -.-
2014. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám minden karácsonykor hullarészeg és terrorizál mindenkit. Mondjuk nem csak karácsonykor...
2014. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Anyósom. Amikor először voltam náluk karácsonyozni. Nagy családi összejövetel, anyósom szülei, apósom apja, párom testvérei és a párjaik. Amikor leültünk vacsorázni, anyósom jó hangosan közölte, hogy nekem majd ő szed, persze keveset, nehogy még nagyobbra hízzak. Egy élmény volt :-)
2014. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%
Konkrétan milyen bunkóságra gondoltál?
2014. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem idénre gondoltam.


Nálunk volt olyan, hogy apám egyik munkatársa hangosan böfögött, leburította a süteményt véletlen, majd közölte röhögve, hogy "azért van a feleséged hogy feltakarítsa". Ott apám ki is dobta azt az alakot.

2014. dec. 19. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Tavaly vagy tavalyelőtt volt: nem laktam már otthon, és 24-én estére hívott át minket párommal. Mentünk is a megbeszélt időre, mire a következő látvány fogadott: anyám köntösben, vmelyik húgom még a fát díszítette, és ahogy beléptünk az ajtón, se köszönés, se semmi, egyből elkezdte, hogy de jó hogy végre megjöttünk, még meg kell teríteni, fát díszíteni, felporszívózni, és még le se zuhanyzott és csipkedjem már magam, gyorsan menjek segíteni. Kikeltem magamból, hogy vendégségbe jöttem, nem ünnepi előkészületekre, és minek hív 5re, ha addig nem készül el mindennel. Persze én voltam a hálátlan, meg a "hogybeszélhetszígyanyáddal", de én úgy gondolom, hogyha valakit vendégségbe hívok (még ha ez a valaki a lányom is), akkor a megbeszélt időpontban nem így fogadom. Nekem is van háztartásom, nekem is végig kell menni az előkészületeken, és annyit vállalok be, amennyit jószívvel meg is tudok csinálni.


Az egész végkicsengése az lett, hogy én tönkre tettem az ünnepi hangulatot (mert nem voltam hajlandó csinálni semmi) :P

2014. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A sogornom. szokasa szerint berobbant az ajton, elkezdett inni, egesz este a paromat rangatta hogy foglalkozzon vele (22 eves!). En pedig magamban ucsorogtem, neteztem....Mar hetekkel ezelott szoltam a paromnak, hogy iden nem fogom ezt elturni.
2014. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Voltak borzalmas karacsonyok.Az ex miatt.Hat nem veletlen ex.Alkohol,illetve az abbol fakado minosithetetlen viselkedes. Pokol volt. O ettol erezte magat ferfinak.
2014. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Anyukám tavaly 24-én nekiállt sütni-főzni. Alapból elég nagy mártír, akkor extrán játszotta, úgyhogy bementünk inkább fát díszíteni. Mert azt ugye nem hagyta, hogy segítsünk.

Később füstszagra mentünk ki: minden kaját odaégetett és kiborított, mivel közben totálisan berúgott. Aztán elkezdett minket szidni. Hálistennek idővel elaludt, aztán mi összetakarítottuk a konyhát és este kilenckor összedobtunk egy gyors kínai kaját. Szép kis szenteste volt.

Idén nem megyek haza, a párommal leszek. Majd 25-én megyünk. De ő ultimátumot kapott apától: ha csak megérezzük rajta, hogy egy kortyot is ivott, azonnal bevágódunk a kocsiba és jövünk fel hozzánk. Ő meg ihat otthon egyedül.

2014. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!