Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért útálom a családomat?...

Miért útálom a családomat? Világgá akarok menni!

Figyelt kérdés

Mindig velem foglalkoznak, hogy mindig hülye vagyok, ezt csináld azt csináld, nem tanulsz, nem vesznek fel sehova...

Ballagás lesz érettségi előtt, anyám meghivott 30 embert, én meg nem akartam nagy felhajtást, olyan rokonokkal, akiket mar 10 éve nem láttam, ezert is en vagyon a furcsa hulye gyerek.

Alig várom, hogy elmenjek koleszba jövőre a legtávolabbi városba, de addig ki kell birnom ezeket.


2015. ápr. 8. 18:34
 1/8 anonim válasza:
12%
mert barom vagy.
2015. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Hat menj vilagga!

Mivel nemsokara erettsegizel, igy valoszinu, hogy 18 leszel hamarosan, vagy talan mar be is toltotted.


Utana koltozz el, dolgozz, tartsd el magad, fizesd a szamlakat, es mellette tanulj, ha tudsz.


Ha nem birod ki ''ezeket'', akkor azt se vard el ''ezektol'', hogy fizessek a tanulmanyaidat.

2015. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

mi is a gond?

engem is zavarna ha a tudtom nélkül meghívott volna csomó embert.

de a többinek csak örülhetsz, hogy foglalkoznak veled.

az én szüleim napokig nem szólnak hozzám, fogalmuk sincs hova adtam be a papírokat mert nem érdekli őket.

ez egy másik szélsőség:D

most már késő lenne lemondani az ebédet, de megértem ha azon az utolsó 2-3 napon még tanulgatnál, nem pedig összejöveteleken ülnél.

19l

2015. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy mindig velem foglalkoznak, MINDIG!

Már reggel azzal csesztet anyám, hogy bejon a szobamba es kiabal hogy elkesel, haladjal kozbe meg van 1 ora becsongetesig.

Vagy bejarogat iskolaba fogadora szuloire, kozbe kurv.a ciki, kibeszel az osszes csaladtagom elott, hogy milyen hulye, nem azt csinalom amit akar...

Inkabb lenne ilyen lesz.rom csaladom, akit nem erdekel hogy mi van velem.

Fel eve van csajom, de haza meg sose hoztam, mert velunk foglalkoznanak, ranknyitnanak, allandoan hogy mit csinalok, stb.

2015. ápr. 8. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Haha

Nekem apam meghalt mikor 10 eves voltam, anyám atment "leszarom" szulobe. Én kikoltoztem németorszagba, mert otthon 15 eves koromtol dolgozni kellett, mert anyu nem birta egyedul. Most itt vagyok 1200 km-re tole, es segitem innen.

Ne akarj ilyen csaladot..

2015. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, annyi penzem volt, h a kiutat alljam.

A helyedben orulnek h neked nem kell ezt meglepni.


21/l

2015. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bejár szülőire? foglalkozik veled? szólj azonnal a gyámügynek nem maradhatsz ilyen borzalmas szülő mellett.
2015. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig mindenkinek pont azzal van baja, amije van... Neked azzal, hogy foglalkoznak veled, nekem meg azzal, hogy nem. Hidd el, nem szeretnel az en helyemben lenni, nem orulnel, ha ugy kene elned, hogy tudod, barmi komoly problemad van, a szuleidet egyaltalan nem erdekelne a dolog. Most biztos ugy erzed, hogy a problemaiddal igy se mersz a szuleiddel beszelni, mert ugyis csak az jon ki belole, hogy mekkora marha vagy, de tudod, te legalabb kapsz toluk valami reakciot! Ha en mondok valamit, akkor arra minden esetben az a valasz, hogy hagyjam mar, oldjam meg, ahogy akarom, ne farasszam a hulyesegeimmel. Es itt lehet szo maganeletrol, de lehet szo betegsegrol is, leszrja mindenki! Nem akarod te ezt igazan!
2015. ápr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!