Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehetne kijönni jól...

Hogyan lehetne kijönni jól olyan szitukból ahol a párod az ellenkező nemű testvérével szinte flörtviszonyban vannak?

Figyelt kérdés
sokszor anyit röhögnek együtt, hogy még te érzed magad gyertyatartónak, fele sztori az ő közös élményük, testi kontakt is simán megszokott, félszavaból étik egymást, egy idegen azt sem tudná hirtelen ki kivel van..
2015. ápr. 25. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyelőre csak figyelném őket, már ha ez nem csak jó rokoni kapcsolat.
2015. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem nevezném flörtnek, közel állnak egymáshoz, nincs ebben semmi különös, jó testvérekkel előfordul... Akár még az is, hogy sokat röhögnek együtt...
2015. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát te hülye vagy.. Hogy lenne már flörtszerű meg gyertyatartás? Testvérek, egy család, együtt nőttek fel. Nekem is van nővérem meg anyám, közel állok hozzájuk de ez ebben nincs semmi flört.. Ez beteg.
2015. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Ezt azért egy eber éezi 2-3-as


Ismerek ilyet, ha nem tudnám, hogy tesók azt hinném egy pár.

Nem parkapcsolatban is kelelmetlenül érzi magát az ember velük( sajnos már "kibeszéltük"a többiekkel, nem csak én látom szinte beteegesnek azt a tesvéri ragaszkodast, ami köztük van


Sehogy..nagyon az elején beléd kell, hogy essen a partnered, hogy megfelelő legyen a kapcaolatotok, és ne szüljön konfliktust, és féltékenységet az, hogy már nem annyira magasan az első az életében a testvér.. Amíg ez nincs meg, addig csak kapálózás az egész

2015. ápr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!