Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok a családban van...

Nálatok a családban van fekete bárány? Van olyan személy akiről nem hisztek el, hogy a rokonotok?

Figyelt kérdés
Én csak 170 cm vagyok az ikerbátyám 181, mindkettőnknek acélkék szemünk van és barnás-vöröses-szőkés hajunk (valahogy olyan minden színű XD), a bőrünk olyan sápadt, az a tipikus tejfehér. Mikor elköltöztünk a szomszédok el voltak ájulva tőlünk, azt mondták biztosan azért nézünk ki így mert félvérek vagyunk... aztán látták a testvérünket. És itt jön a történet lényege, van egy húgunk, de annyira nem hasonlít ránk, hogy az hihetetlen. Barna szem, barna haj és még a bőre is sötét! A bátyámmal azért küzdünk, hogy végre hízzunk valamit (nyáron edzeni szeretnénk, izmosodni), neki pedig elég megennie egy zacskó gumicukrot és felmegy egy kiló! A szüleinknek nincs barna bőrük, apa kifejezetten fehér, anya normál. Honnan örökölte ezeket a húgunk? Egyik unokatestvérünk sem ilyen. Ők is azok a cérna vékony lányok. Az idősebbik szőke, fekete (olyan sötét barna, hogy nem látszik a szembogara) szemekkel, a húgának pedig szintén ilyen sötét szem koromfekete haj. De ez ő bőrük is tejfehér. Senkit nem ismerek a családból aki olyan mint a húgunk. Mindenki ledöbben, mikor megtudják. Nálatok van ilyen? Van a családotokban ilyen dolog? Vagy ismerősnél?

2015. máj. 27. 21:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Aha.... Mond csak tisztában vagy vele kire mondják, hogy fekete bárány?
2015. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%
A fekete baranyt olyanra mondjak akit inkabb a fold ala raknal minth beismerd hogy rokonod... Amugy nekem ilyen nincs de ismerek 3 fiu testvert a legidosebbik es.a legfiatalabb azt megmondod, hogy tesok, a kozepso az mintha becsoppent volna mashonnan, a let egyforma ilyen.mackos tojas fej, magasabbak a kozepso az meg alacsonyabb izmosabb testalkat arcra is inkabb ilyen kemeny akciohos arcu, amugy a genetika az Visszaüthet nagyon messzirol is, meg van meg egy ismerosom akinek a szulei feherek az osszes tesoja feher ő meg cigany lett, 9. Generaciorol is visszaut nem kefelt melle az anyja hanem valamlyik őse cigoval allt ossze no ugyh igy
2015. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
17%
Van. A nagylányom.Kiköpött másom külsőleg kivéve az orra, az esze(neki több van mint nekem valaha lesz, ez most látszik egyértelműen), belsőleg meg az apja egy az egyben:D
2015. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Éppen ezért írtam fekete bárányt. Mert még a mai napig nem hiszem el, hogy a rokonom. Meg úgy kb. senki.
2015. máj. 27. 22:12
 5/39 anonim ***** válasza:
74%

Ettől nem lesz a húgod fekete bárány. Akkor az, ha a családja kevesebbre tartja csak azért, mert a külső adottságait tekintve jobban különbözik.


Olyan sincs, hogy "az összes tesója fehér ő meg cigány lett". Ha cigány felmenők is voltak a családban, akkor a leszármazottakban benne vannak a gének, a tesókban is, max. egyikükön jobban látszik.

2015. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Olyan messziről is visszaüthet? o.o Te jó isten...
2015. máj. 27. 22:13
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te kakukkfiókát akartál írni, nem fekete bárányt. (nem mindegy)

a kérdésedre válaszolva a genetika érdekes tudomány, sok nemzedéket átugorva jelenhetnek meg külső jegyek egy gyereken.

(Hacsak nem tényleg kakukkfióka)

2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már a szüleim. XD Azt mondták nem fogadták örökbe...
2015. máj. 27. 22:15
 9/39 A kérdező kommentje:
pedig én biztosra vettem.
2015. máj. 27. 22:16
 10/39 anonim ***** válasza:
95%

Speciel a kakukkfiókánál nem erre szoktak gondolni :)

de ne aggódj, lehet hogy egy ük-ük-ük nagymamikád pont így nézett ki

2015. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!