Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ilyenkor is elítélendő, ha...

Ilyenkor is elítélendő, ha "leszarom a családomat"?

Figyelt kérdés
Kecskeméti címen vagyok bejelentve,de amúgy Egerbe járok fősulira,emiatt két hetente járok haza.Már vége a vizsgaidőszaknak,de az utolsó vizsgám eredményét továbbra se tudom,még barátnőm is mondta,hogy le tud jönne 1 éjszakára látogatóba,akivel ritkán találkozunk.Viszont otthon a keresztanyum szülinapja és az unokatesóm névnapja alkalmából családi banzájt szerveztek,amire nem tudtam a két előbb említett dolog miatt eljönni.Ezért megkaptam,hogy szarok a családom fejére,ami arra is vezethető vissza,hogy nem csak a távolság miatt járok ritkán haza.Állandóan azt hallgatom,hogy bezzeg más gyerek milyen okos és szép,én miért nem tudok olyan lenni.Ha le akarom hordatni magamat a sárga földig,bekopogtatok valamelyik előadómhoz és megkérem rá,még 3-4 órát se zötykölődtem cserébe a buszon.

2015. jún. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Tényleg főiskolára jársz ilyen fogalmazással? 😲

Nyugodtan haza lehetett volna menni és majd később megkerdezted volna a vizsga eredmenyedet

2015. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha vizsga miatt nem tudtál hazamenni az érthető, jogos.

Minden más kamu,nem magyarázat,a vizsga eredményeket otthon is megvárhattad volna.

2015. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Hogy más alkalmakkor jogos-e, hogy lehurrognak, azt nem tudom, de ebben az esetben jogos volt.
2015. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ISMERLEK!
2015. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én eleve nem megyek haza az ilyen "jó hangulatú" családi rendezvényekre, pont az általad leírt okokból, mivel ilyenkor kapok meg ömlesztve mindent, amire semmi szükségem. Szerencsére már dolgozom, így akkor jövök haza, amikor akarok. Idővel neked is jobb lesz, az meg ne érdekeljen, hogy elmondanak mindennek, ha nem mész, mert pont ebből látszik, hogy csak a kifelé játszott formaiság, ami számít, nem pedig a valódi szeretet.
2015. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!