Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy elköltöz...

Hogyan érjem el, hogy elköltözzön tőlünk az apám?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk házasok a férjemmel. A szüleim eddig sem fényes házassága fél éve válásba torkollott. Apukám akkor hozzánk költözött, az albérletünk fél szobájába. Szeretem őt, de egyre nehezebben viseljük a vele való együttélést. A közeljövőben kisbabát szeretnénk a férjemmel, és úgy már különösen elképzelhetetlennek tartanánk, hogy velünk maradjon. Amikor befogadtuk, csak pár hónapról volt szó. Most járunk a 5. hónapnál és sajnos semmi jelét nem látjuk, hogy próbálna a saját lábára állni. Igyekszünk türelmesek lenni, de mégis hogyan mondjjuk el neki, amit érzünk, úgy, hogy ne bántsuk meg?

2015. aug. 5. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A kecske is jóllakjon, a káposzta is megmaradjon, az nem fog menni.
2015. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak a legnagyobb őszintesèggel lehet. Kerek perec àlljatok elè, ès mondjàtok el, hogy ti a csalàd bővìtèsen gondolkoztok, ès szeretnètek, ha màshol talàlna magànak helyet. Persze, ez nagyon nehèz mindenkinek, de ha nem èlősködő tìpus akkor ezt meg fogja èrteni. Pedig ilyet nem ìrtàl. Esetleg ajànljàtok fel neki, hogy segìtetek egy kisebb albit keresni a szàmàra. Talàn akkor nem èreznè azt, hogy csak tőle szeretnètek meg szabadulni.
2015. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

De miért él veletek? Ezt nem értem. Nincs egyedül annyi jövedelme, hogy béreljen egy egy szobás lakást, vagy egy lakásban egy szobát + rezsi?

Mert ha nincs, akkor hiába/hogyan? kéred meg, hogy költözzön el?

Ha meg van annyi jövedelme, akkor nem értem, miért hozzátok ment?

2015. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez olyan kérdés ne haragudj amit itt szerintem senki nem fog tudni normálisan megválaszolni. Ezt neked kell elsősorban kitalálnod, lerendezned, mi itt kb. semmit nem látunk rá az egészre.
2015. aug. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apu, nézd itt laksz 5 hónapja. Meddig akarsz maradni? Szeretném ha 1 (2, X) hónap múlva elkoltoznel.

Ennyi

2015. aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért a csak pár hónap és az 5. hónap nincs messze egymástól.

Nem tudom, hogy miben teszi próbára a türelmeteket, de könnyen érezheti elveszettnek magát, és nem jó neki egyedül maradni.

Esetleg nincs más családtagja, hozzá közelebb korban?

2015. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérd ki a tanácsát, hogy milyen nevet adjatok az unokájának.
2015. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!