Mit adjak nekik?

Figyelt kérdés
A nővérem október 5-re van kiirva szülészre, de biztos hamarabb fog szülni mivel a baba már majdnem 3 kilos es a noverem a szules elott 50 kilo es 170 cm volt. A nővèrem férje sem nagy darab, szoval biztos hamarabb fog szuleetni. A lenyeg az hogy nem tudom mit adjyak nekik mivel meg nem keresek penzt, és új telora gyujtok ezert nem tudok mit venni. Nektek van otletetek mit adjyak nekik? (Valamit mindenképpen szeretnék!)

2015. szept. 7. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
ADJAK! Mint a címben.
2015. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj már, de egy kötött kis babacipő vagy sapka párszáz ft. Arra csak van pénzed. Vagy egy apró kis takaró, játék... A nővérednek meg egyszerűen vedd meg a kedvenc csokiját ajándékba.


Mondjuk az érvelést nem nagyon értem, hogy miért születne korábban :D

2015. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

orulok, hogy javitottad az "aggyak"-ot :)


az elso jot irt. valami kis aproságot,- kis cipo, rágoka, kis mamusz télre..stb.

2015. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincs pénzed, menj el hozzájuk délutánonként, mikor már otthon lesznek a babával, és segíts be a házimunkába. Lehet, hogy ennek jobban örülne, mint a 12. pár ajándék babacipőnek, ami tök fölösleges egy újszülött számára.
2015. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4., nem mindenkinek felesleges, emberfüggő. Van, aki a fél világot felvásárolja a baba születése előtt, van, aki jóformán semmit nem vesz 1-2 ruhadarabon kívül....
2015. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En a helyedben keszitenek egy fotoalbumpt, olyan feliratokkal, h 1.fotom, 1.pancsim,1. blabla...szval h 1 oldal /1krp, plussz a szoveg. Ehhez olyan albumot kell csak venni, amibe irni is lehet.
2015. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy polora irass ra valami aranyos szoveget hogy "legjobb anyuka" stb
2015. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én színes anyagmaradékból varrtam néhány egyszerű figurát, amit az ágy fölé lehet felakasztani. A csecsemők még nem, de egy idő után szívesen nézegetik a lengedező, színes valamiket. Kb. két óra volt elkészíteni, és lényegében ingyen volt, mert anyagmaradékokat, rongyokat használtam. Esetleg papírból is hajtogathatsz madarat vagy gömböt, amit szintén fel lehet lógatni az ágy fölé.
2015. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

senki nem várja el, hogy vegyél valamit...pláne nincs szükségük egy 2 napig használható pár száz forintos sapkára (amúgy, aki ezt írta, az látta mostanság az árakat?)


javaslom, hogy készíts valamit, a 8-as ötlete nagyon jó vagy kerss itt ötletet:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2015. szept. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!