Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meddig kell tűrni, és mit...

Meddig kell tűrni, és mit lehet tenni? Már mind a négyen elmúltunk 18 évesek. A mostoha nővérem kiborít, és senki nem tud tenni semmit. Én most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám régen meghalt, így nem is lett testvérem. Én nagyimmal éltem, de ő sajnos már három éve végleg elment. Nagyjából azóta, - mivel akkor hiteltörlesztésre el lett adva a nagyi lakása - "átmenetileg" már három éve fiúkén egy lánnyal vagyok összezárva aki a moostoha tesvérem apám új felsége hozta kis kamaszkén a családba. "Húgomat" ez nem érdekel, mert úgy kezeli a szobát mint régen amikor az övé volt csak. Az nem érdekli, hogy a fele hitelt az én örökségemből fizettük ki. Mert el ment volna ez a nagyobb lakás. De tényleg, szanaszét minden,, még jó, hogy hetente egyszer az anya nagytakarítást. Az ki is tart amÍg a "lány" ettől távol tartja magát, vagy három órát. Ha sötétben, ajtó fénynél megyek be, merta lápára meg feléred akkor könnyen mindenfelé heverhetnek a szennyes bugyijai és a szeretői fiúk, lányok némelyike amin mind át lehet esni vagy rá lehet ülni. Állítólag borderline, - bár nem falcol, - szex mániás és abban még mazochista is. Az meg már végkép botrány, hogy bár hál Isten nem akar tőlem semmit, de meztelenkedik, sőt maszturbál is amikor ott vagyok, de még mikor alszom szeretkezik is a szobában mással. És ő jár elit egyetemre. Két évig még nekem is kemény a tanulás.


Mit lehet tenni, ha apunak se ideje, és se idege nincs hozzá. Az anyának - aki amúgy meg nagyon rendes - meg mindent alátesz, amit hagy a csaj és megtehet az anya.



2015. szept. 13. 17:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Csak én nem értem mi van leírva?
2015. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

szerintem ott rontottad el,amikor engedted,hogy a nagyid örökségéből fizessék ki a hitelüket.

a nagyid kinek az anyukája volt? ha az apukádé akkor nem szóltam,de ha az anyukádé akkor semmi köze nem volt apád új családjához,nem kellett volna kifizetni a hitelüket.

a megoldás nyilván a külön szoba lenne,vagy ha nem megoldható,akkor koli. én se szívesen laknék egy szobában egy olyannal aki haza hozza a szeretőit és maszturbál meg szexel úgy,hogy ott vagyok..ez nagyon gáz.

2015. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén rohadtul nem tudtam követni ezt a firkálmányt amit idehánytál... Ki az a négy aki elmúlt 18? Már csak te meg a csaj szerepeltek a kérdésen. Egyébként meg, persze illene neki is alkalmazkodni, de te törtél be az ő életébe, te foglaltad el a fél szobáját, szóval nem csoda, ha nehezen viseli.
2015. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Apu anya volt nagyi, és így felesbe örököltük a lakást. apámmal. Ő hitelt akart felvenni de azóta sem kapott, hogy ezt nagyobbra cseréljük. Az a baj, hogy pont annyi pénzünk van, hogy két fizetésből négyen hónap végig normálisan - persze a lány szórja a pénz a drágább csajos dolgokra.


Nem hívom testvéremnek nyaranta két hetet voltunk együtt és akkor is az egész családdal sok testvér nagy nyaralójában. Ma már az sem ér semmit, nyolcvanas évek telek őrület vadhajtása.

2015. szept. 13. 17:22
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

2. vagyok

még zavarosabb lett a történet. remélem nem magyar szakra jársz!

2015. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Édesapám, mostohaanyám, én és a mostoha tesóm.


Amúgy nem bunkó, sőt kedves. Csak max. elengedi a füle mellett. Még haverkodik is. Én őt nem zavarom, sőt örül, hogy sok mindenhez értek.


Amúgy meg, ha nem adom oda nagyi házából a örökségem, - amit csak apámért tetem - na akkor most lehetne egy két szobás panelem, a úri lakás árának feléből. Ott még vagy a kisebb, vagy a nagyobb szobát az két főnek ki is adhatnám.

2015. szept. 13. 17:28
 7/33 A kérdező kommentje:
Diszlexiával felmentve érettségiztem. Második technikusit teszem le. Meg a suliban, második szakon van szakmai gyakorlat is. Nekik üzlet.
2015. szept. 13. 17:31
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

Sehehogy se tudom értelmezni se a problemad tárgyat illetve a kérdésedet se!

Bocsi.

2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Érdekes,én értem mi a probléma.(lehet azért mert szintén diszlexiás vagyok). Szóval ő egy fiu, aki egy lánnyal került össze,aki a mostohatesója. Anyja meghalt, apja uj nje(mostohaanyja) Nagymama meghalt,az ő öröksége(apja és ő) pénzből lett kifizetve a lakás amiben laknak hitele. S ő (fiu) egy technikusit csinál,a hülye szexmániás mostohatesója meg ott lopja a napot,meg ott szexel mindenkivel. Javaslatom,szexel vele, vagy ne is foglalkozz vele..
2015. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Három éve nagyanyámtól - ahol anno az egész vér szerinti családom élt - egy kétszobás lakásba költöztem apámhoz (amit hitelből vett mostoha nejével. "Mostohaanyám" inkább nagynéném és nővérem keveréke. Őt apú anyu halála után évekkel elvette.


Eredetileg csak átmenetileg egy durván fogalmazva mind két értelemben kupikén funkcionáló szobában kell élnem egy amúgy értelmes de flúgos "csajjal" fiúkén.

2015. szept. 13. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!