Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy reagálnátok egy ilyen...

Ti hogy reagálnátok egy ilyen levélre? Vagy reagálnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet egy ismerőstől, akivel megromlott a viszony, hogy a férjem érdekből vett el engem, úton útfélen lejárat, szid.

Nem tökéletes a kapcsolatunk, de én nem érzem úgy hogy igaz lenne amit írt. Mégis bánt és elszomorít a dolog. Kérdezzek bármit is a férjemtől? Volna ennek értelme? Vagy hagyjam hogy lecsengjen bennem ez az egész és temessem magamba?


2015. okt. 29. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy nem igaz, hiszen rossz a viszonyotok. De te ismered annyira, hogy ilyenre képes-e, kitalálta-e. Vagy igaz, és azért mondja el most, mert már ez úgysem ront a viszonyotokon.


Ha a férjed úton útfélen lejárat téged, akkor azt azért gondolom, előbb-utóbb vissza fogod hallani másoktól is.


Gondolom, hiába kérdezed meg a férjedet, nyilván nem fogja azt mondani, hogy igen drágám, csak érdekből vettelek el.

De azért megmutathatod neki a levelet és figyeld a reakcióit.

2015. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
én megmutatnám a levelet a férjemnek.
2015. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az ismerősből kinézem hogy ez az ő agyszüleménye, viszont mégis rosszulesik olvasni.

A férjemnek mindenképp meg fogom mutatni a levelet.

Köszönöm a választ!

2015. okt. 29. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
kérdezd meg
2015. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Én odaadnám a férjemnek a levelemet ahogy hazaért és megvacsizott. Üres hassal csak ingerülten lehet beszélni.
2015. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Én vagyok olyan viszonyba a férjemmel, hogy elmeséljem neki. Mégha tudnám is h totál nem igaz, tudja h érzékenyebb vagyok és szükségem van az ilyen beszélgetésekre. Azt semmiképp se javaslom hogy "temesd magadba". Ne támadd le, ne akard felelősségre vonni, dehát mit ér egy kapcsolat ha az ilyet nem lehet szépen megbeszélni? A szekrényben lévő csontvázak meg amúgy is csak mérgeznének téged is belülről meg közvetetten a kapcsolatot.
2015. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
SPAM helye a kukaban.
2015. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen levelekre nem szoktam reagálni, egszerűen törlöm és kész, persze előtte megmutatnám a férjemnek, hogy ő mit szól hozzá.
2015. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően a férjemnek hinnék, nem egy rosszindulatú idegennek, aki egyébként is rosszat akar nekem. Viszont tudom, hogy könnyebb lenne a lelkem, ha a férjem is megerősítené, hogy hülyeségeket állít. Szóval este mondd el, hogy kaptál egy levelet, ami bánt...aztán majd megvigasztal.
2015. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, ilyen szánalmas dolgot ne vegyél már véresen komolyan. Ez az eljárás, hogy megsértődünk és biztos távolból jót belerúgunk a másikba, nem érdemel figyelmet.
2015. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!