Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szeretnék egy nagyobb motort,...

Szeretnék egy nagyobb motort, édesapámtól. Tőle kaptam az elsőt is. Azóta is az van. Hogy tudnám elérni, hogy kapjak tőle?

Figyelt kérdés
Eddig rengeteg mindent kaptam, de csak teljesíteni kellet. De most ehhez hogy teljesítsek, hogy megkapjam? A mostanival jól bánok, hetente lemosom, karbantartom, szóval látja, hogy szeretem, vigyázok rá. Valami ötlet?

2015. dec. 12. 16:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha rossz topicba ment, bocsi. de úgy gondolom ez inkább a kérésről szól, mint a motorról. :D
2015. dec. 12. 16:17
 2/12 Argloss ***** válasza:

Időnként említsd meg, hogy már kezded kinőni ezt a motort, jobb lenne egy nagyobb stb...

Vagy egyszerűen kérdezz rá, hogy mit kellene tenned azért, hogy kaphass egy jobb motort.

2015. dec. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt már említettem, mondtam neki. Erre egy válasz van, jó ez még. :D Pedig nem igazán, és látom rajt, hogy ő se gondolja komolyan
2015. dec. 12. 16:27
 4/12 anonim ***** válasza:
munka esetleg?
2015. dec. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
15 évesen? :)
2015. dec. 12. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
15 évesen nagyobb motor ? Elég neked az 50 -es kismotor minek nagyobb , hogy megöld magad ..Annyira bírom kisgyerekeket hogy gáz a kismotor nagy kell aztán apuka meg sajnálja és meg veszi pár hónapra meg temetik a gyereket mert nem bírt motorozni..18 éves korodig bőven elég a kismotor aaddig tanulj motorozni ..Aztán amikor dolgozol meg veszed a nagyobbatt..
2015. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokkal nagyobbat nem vehet, mivel nagyobb kategóriára nincs engedélyed. Szóval sok értelme nincs a váltásnak. Azt pedig nyilván nem fogja hagyni, hogy veszélyeztesd magad és gondolom a 90 ezres büntetést sem szeretné kiperkálni, amikor elkap egy rendőr. Meg talán te sem szeretnéd, ha évekre eltiltanának a vezetéstől.

Mit tegyél? Várjál pár évet, tedd le a nagyobb mocihoz szükséges vizsgákat. Addigra mondjuk már dolgozhatsz is akár... (És igen, 15 évesen már teljesen legálisan vállalhatsz munkát az iskolai szünetekben. A következő szülinapod után pedig nyugodtan gürizhetsz egész évben akár törvény szerint.)

Szóval hacsak nem tudsz gyorsabban öregedni, sokat nem tehetsz.

2015. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
50CCM az is... Csak testesebb, sportosabb. És az 50 ccm is megtud ölni. :) Használat kérdése.
2015. dec. 12. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Hülyegyerek.
2015. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2015. dec. 12. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!