Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sosem találkozott rokonnal...

Sosem találkozott rokonnal hogy vegyem fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nemrég bukkantam rá facebookon.

2015. dec. 28. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a problémád vele?
2015. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi. Apunak a rokona, csak miután anyu nem igazán bírta a személyét és nem tartotta vele a kapcsolatot. Viszont én megismerném.
2015. dec. 28. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
minek? nem a család része- A rokon ha annyira akarta volna akkor már ismernéd
2015. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld ismerősnek, és írd meg neki üzenetben, hogy milyen ágról vagy a rokona, és szívesen megismernéd. Egy barátnőm felnőttként vette fel a kapcsolatot az unokatestvéreivel, és a legjobb barátnők lettek. Akkor jött rá, hogy azért mert két ember bolond, és testvérként örökharagosdit játszik, a gyerekeik még lehetnek jóban. Azóta amúgy az idősebb generáció is kibékült.
2015. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan. Én így találtam több rokont, tisztáztuk ki kicsoda és azóta is időnként váltunk pár mondatot.
2015. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy 4-es, 5-ös írja. Nincs ebben semmi gáz.

én is kaptam már iylen érdeklődőd levelet, hogy esetleg rokonok lehetünk-e?

Nem, de most megnézem, ismerős-e még?

2015. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan írj neki, lehet, ha neked normális kapcsolatod alakul ki vele, anyud is belátja, hogy változtathat a róla kialakított képen
2015. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül ráírtam :)
2016. jan. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!