Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha nagyon összevesztem unokate...

Ha nagyon összevesztem unokatesóim családjával? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg messze lakom tőlük, októberben tehát két hónapja vesztem velük össze annyira, hogy hallani sem akarnak rólam, olyanokat mondtak, hogy számukra halott vagyok és soha többé ne keressem fel őket, csak, ha hajlandó vagyok orvoshoz menni és felmutatni a papírt.

Azóta járok, már két hónapja, ezt tudják is, mert a nagymamám a közvetítő, állítólag az anyuka érdeklődik irántam, de a két lánya (unokatesóim) nem, semmit sem említenek rólam. Próbáltam már békülni, de nem reagálnak a leveleimre, facebookon nem is az ismerőseim, egyikük le is tiltott.

Azt hallottam vissza, hogy nem kíváncsiak a leveleimre.


A kérdés az lenne, hogyha visszaköltöznék abba a városba és közelebb lennék hozzájuk, akkor az csak generálná az ellenségeskedést, vagy út lenne a békülés felé? Amin összevesztünk, az számukra nagyon súlyos dolog volt, amit írtam, mindenki szerint megbocsáthatatlan, pedig csak szavak voltak, nem tettek.

Amúgy nem miattuk költöztem el, az én családom már elég régóta itt lakik.

Közelebb lennék hozzájuk, ingerek érnék őket, az csak felidegesítené őket, vagy inkább közelebb lennék a béküléshez?



2015. dec. 30. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, hogy mit mondtál, mivel haragítottad magadra ennyire őket. Leírhatnád konkrétan.
2015. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szavakkal pont úgy lehet bántani, mint tettekkel.
2015. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem írom le mert a végén valaki rám hívja a mentőket xd

Privátban leírom ha valakit érdekel. Az is lehet hogy kitiltanának ha ide írnám

2015. dec. 30. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekel. Nem hiszem, hogy kitiltanának.
2015. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bárki rád hívna bármit is itt. De kiváncsivá tettél mi történhetett.
2015. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DuplaKV ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy mi történt, mellesleg aligha tiltanának le az oldalról.
2015. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
röviden annyi hogy megfenyegettem a gyerekét aki még nem született meg, de az már következmény volt mert felidegesitett és hirtelen felindulásból irtam azokat.
2015. dec. 30. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!