Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vajon megutálna-e a családom,...

Vajon megutálna-e a családom, a bevallanám és felvállalnám őszintén? Mi a tennedő ilyen helyzetben? Adjam fel a boldogságom más boldogságáért cserébe vagy legyek önző és azt tartsam szem előtt, ami nekem jó?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szép dolog.. Viszonyom van az unokatestvérem férjével. Nagyon-nagyon sokáig próbáltam neki ellenállni, de iszonyatosan vonzzuk egymást, sosem éreztem még másnál ilyet.

Öt hónapja tart a dolog, ők 3 éve házasok de már régebb óta együtt vannak.

Nagyon jó együtt, többször is töltöttünk már el együtt közösen hétvégét, tökéletes vele minden és tudom, hogy úgyis mindenki azt hiszi, hogy csak kihasznál, de valójában nem.

Szeretne elválni és velem lenni, de egyrészt az unokatestvérem pszichésen elég gyenge, vannak pánikrohamai és hangulatingadozásai, többször is volt már depressziós is és tartunk attól, hogy nagyon megviselné, ha megtudná.

Illetve az én családom elég heves vérmérsékletű, pláne a szüleim és félek attól, hogy esetleg kitagadnának vagy megharagudnának rám és nem állnának szóba velem.


2016. jan. 18. 20:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%

Volt már ilyen a világtörténelemben korábban is, hogy egy embernek nem működött a házassága valakivel, de egy máik személy társaságában meg jól érezte magát.

Ha tényleg mindkettőtök érzelmei mélyek, szeretitek egymást, akkor az a legkorrektebb, ha felvállaljátok, a pasi pedig tisztességesen elválik. Könnyebb is lesz, mert nem kell bújkálnotok.

Mindenki megérdemli a szerelmet, az unokatestvéred is, mármint azt, hogy valaki majd tényleg szeresse, úgyhogy ha a jelenlegi férje nem tudja szeretni, akkor nem fair rabolni tőle az időt és elvenni a lehetőséget mások elől.

A család pedig majd megbékél, azért nem akkora égbekiáltó bűn ez.

2016. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben folytatni akarjátok a kapcsolatotokat ilyen formában, abban az esetben igen, az a legkorrektebb, ha őszinték vagytok és akármennyire is kellemetlen, de felvállaljátok az igazságot.
2016. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%

Amig nem olvastam el csak a főcímet, addig az akartam javasolni, hogy gyerünk, küzdj meg a boldogságodért, ha tényleg úgy érzed, hogy ez az út, akkor menj végig rajta, mert egyébként benned marad a "milettvolnaha" érzés...

Mostmeg... hogy jutottatok egyáltalán idáig, hogy viszonyotok legyen? Ne érts félre nem ítélkezni akarok, hanem megérteni. Számomra ez olyan tabu, még a barátok barátai is azok, maximum csak álmodozom...

Másrészt, meg ha tényleg így gondolod, akkor hajrá. De súlyos ára lesz a boldogságodnak. Már ha kérdés nem kamu.

2016. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Nagy felháborodás,aztán lassan mindenki megnyugszik,ne a családon múljon. A nagy bejelentéssel azért várnék addig,míg ő közli a feleségével,rengeteg ilyen dugókapcsolatot láttam már,ahol a férfinak élete szerelme a szeretője,csak hát jajj szegény feleség(akivel nem tud együtt élni és nem is szereti elvileg) hát vele mi lesz,mert beteg,mert depis,mert..... Ezek a kapcsolatok akár sok évig is tartanak, ez idő alatt a nő egyre alárendeltebb,de egy pillanatra sem hisz el,hogy a férfi tényleg nem akar semmi komolyat tőle. Nálatok ne így legyen,sok sikert; ha tényleg szeret biztosan elválik pár héten belül aztán boldogan éltek együtt.
2016. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%

#3, hát a szerelem általában nem úgy működik, hogy eldöntöd, hogy kibe szerets bele és kibe nem. Az érzéseknek nem igazán lehet parancsolni.

Az meg, hogy 2 ember áldozza be a boldogságát egy ember boldogságáért cserébe, az elég buta dolog lenne.

Persze egyből más lenne a helyzet és elítélendő lenne, ha kósza numerákról lenne szó, érzelmek nélkül, ahol csak a testiség meg a kielégülés a lényeg. De itt nem erről van szó ugye..

2016. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A.C.A.B ***** válasza:
48%
Első! Égbekiáltó bűnnek éppenséggel égbekiáltó bűn, de egy ilyen témában gondolom ez úgysem érdekel senkit...
2016. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Ezt összehoztad de rendesen..szerintem ha kiderül, soha többé nem lesz olyan a kapcsolatod a családoddal mint volt. Ez biztos. Főleg ha kiderül, hogy szeretők voltatok, vagyis hogy tulajdonképpen veled csalta a feleségét. Viszont tisztességtelen az amit éppen műveltek, szóval akárhogy is nézzük, ebből mindenki rosszul fog kijönni. Te, azért mert a családod szerintem enyhén kifejezve utálni fog, az unokatestvéred egészségi állapota romlani fog, a férje pedig szintén utálatra számíthat, illetve mindketten viselni fogjátok a következményeket. Más férjével nem kavarunk, főleg ha már családtag! Tudom, hogy a szívnek nem lehet parancsolni, de én nem tudnék így élni. Ha nagyon nem bírjátok egymás nélkül, akkor legalább előbb adja be az uraság a válókeresetet aztán, ha majd túl lesztek az egészenk, akkor lassan nagyon lassan hozzátok a felszínre a dolgot, de soha ne derüljön ki az, hogy már a házasságuk ideje alatt hancúroztatok. Ez sem egy dícséretre méltó megoldás, de gondolom téged nem lehet lebeszélni arról, hogy hagyd az unokatesód férjét, így más tanácsot nem tudok adni..
2016. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Pont azt akartam tanácsolni, amit a hetes válaszoló. A saját érdeketekben (és az unokatesód egészsége na meg a családi béke érdekében)azt a részét a dolognak, hogy már válás előtt is viszonyotok volt, inkább tartsátok meg magatoknak.
2016. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
94%

Hú,lehet maradi egy feleség vagyok!!!

Nem vagyok egy csúnya csaj,bármikor lehettem volna nős hspsival,de házi nyúlra nem lövünk!Számomra még az is undorító dolog,ha a barátnőd pasijával vagy,és nem a rokonod férjével.

Ha fel is vállaljátok ezt a nagy szerelmet,igazán boldognak nehéz lesz lenni...

2016. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg,ha nem a szex,hanem a szerelem számít, akkor miért nem azzal indítottatok,hogy a férfi otthagyja a feleségét? Az sem szép,de így gusztustalanul a háta mögött mivel jobb? Sajnáljátok a nőt azt mondod? Azért tapossátok a becsületét páros lábbal már fél éve?
2016. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!