Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell egy családi összejö...

Miért kell egy családi összejövetelen állandóan politizálni?

Figyelt kérdés
Megőrjítenek a rokonaim. Adott egy húsvéti vagy egy karácsonyi nagycsaládi összejövetel, ahol jól kéne éreznünk magunkat. A család egyik fele jobboldali, a másik baloldali. Elkezdenek vitatkozni, és másról már szó sincs, csak így a Gyurcsány, úgy az Orbán.

2016. ápr. 13. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Semmiért. Buta szekértáborozás, ami tönkreteszi az összejövetelt.
2016. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert buták.
2016. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Egy normális családi összejövetelen tabu téma a politika.
2016. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Épp akartam kérdezve válaszolni, hogy mert buták..? Azt hittem egyedül leszek a véleményemmel, de örülök, hogy nem. Valóban: komplexebb, emberibb témákhoz túl egyszerűek, így ebben lelnek sikerélményt. Hoyg ez mennyire visszataszító egy népsport...
2016. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám páros lábbal rugdosná ki azokat, akik elkezdenek politizálni nálunk... Akiknek meg nincs más témájuk családi összejöveteleken, mint a politika... Elég szar életük lehet.
2016. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel elérte a politika a célját. Oszd meg és uralkodj. Mig ti veszekedtek, addig ők szétlopják az országot. Mindkét oldal részéről. Amíg az emberek nem fogják fel, hogy nem egyes pártokkal van a gond, hanem az egésszel úgy ahogy van, addig ez lesz.
2016. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megkértem a rokonaimat, hogy ha együtt vagyunk akkor ne politizáljunk. Egyetértés volt, pedig amúgy politikai nezeteink nem egyeznek.
2016. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg örülnék, ha inkább politizálnának... de mivel a párommal mindketten a karrierünk elején vagyunk, lakásvásárlás és gyerekvállalás előtt, ezért nálunk meg mindig minden csak arról szól, hogy a fél rokonság minket oktat, hogy kéne élnünk. Ennél még a politika is jobb téma.
2016. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ilyenkor körbe kell adni a rokonságnak egy üres kosarat, hogy abba dobhatják a pénzt, és az állásajánlatokat, amiból megvalósulhatnak az ötleteik.
2016. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem legalább feltűnik hogy ez milyen gáz! A legtöbben meg ezt tartják normálisnak.
2016. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!