Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha kapnál egy értesítést,...

Ha kapnál egy értesítést, hogy egy addig ismeretlen -akár távoli- rokon találkozót szervez a teljes egész kiterjedt családnak, elmennél? Milyen messze?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan helységben lenne a találkozó, ahol a közös ősök éltek 100-150-200 éve.

#rokon #találkozó #családi összejövetel #kiterjedt család #közös ősök
2016. ápr. 25. 05:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne rá lehetőségem, akkor elmennék.
2016. ápr. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Bizonyára ott lennék.
2016. ápr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem kérdés! :D Szeretem a régi megemlékezett helyeket! :)

Ugyhogy sIMán!

2016. ápr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Simán. Sőt visszakérdeznék hogy hányan lesznek, hogy valami meglepetéssel készüljek.
2016. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk volt ilyen. Nagyon nagy élmény volt!
2016. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Ez jól hangzik!
2016. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 senior10 ***** válasza:
69%

simán elmennék. mi is próbálkoztunk összehozni egy ilyen találkozót olyan tíz éve kb, de sajnos nem sikerült.

anyai részről rohadt nagy a család (a nagyapámék 5-en, a nagymamámék 7-en voltak testvérek. És hát sajnos az 50-60-s években szinte mindenki szét ment a világban, egy darabig a nagyiék korosztálja tartogatta a kapcsolatot egymással, csak ez úgy 20-30 éve abbamaradt, most meg már tulajdonképen lehetetlen lenne a többieket összehizni, mivel a nagyiék nemzedéke már tuti kihalt. De akik itt élünk az országban évente legalább egyszer összejövünk. Így is vagyunk páran.

2016. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon keveset tudok a felmenőimről, szóval hasznos lenne egy ilyen találkozó. Egyetlen akadálya, hogy az általam ismert rokonaimról viszont annál többet tudok, és erősen kerüljük egymást.. Nem lenne valami felhőtlen a buli.
2016. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
8-as! sok feszültség szinte magától kioldódik egy ilyen nagycsaládi találkozón!
2016. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk is volt.

A legmesszebbről egy 70+ éves bácsi jött, Vancouverből. Ha ő bevállalta, én miért ne?

Szerintem országhatáron belül nincs olyan vad távolság, ha nagyobb kaliberű a találkozó, és nincs normális tömegközlekedés, érdemes megbeszélni a szervezőkkel, hogy nem tud-e valaki elugrani a vasútra.

(Apu nyolcszor fordult)

Mi összeraktuk a családfát, volt szó a történelmünkről, rendberakattuk a régi sírokat.

Én nagyon jó élményekkel gazdagodtam, voltunk 300an kb.

2016. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!