Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vegigkiser a cirkusz, mit...

Vegigkiser a cirkusz, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban apam csinalta a cirkuszt , kesöbb a ferjem miatt kellett szegyenkezzek.

Elvaltam. Most a lanyom cirkuszol mint egy részeg , 9 eves , es evek ota mindennap kitalál valamit amiert lehordhat , letol , leuvölti a fejem, mintha a gének összeadodtak volna benne .

Mikor hozza haza az apja összeszorul a gyomrom tudom h valami hibat megint talál , rendet tettem es mem talal valamit vagy a föztöm kritizalja pedig jo szakacs vagyok . Sok penzt költök ra , programokra viszem, modern cuccokat kap. Megis folyton elegedetlen. A szomszedokkal szegyellek szembenezni , egyik azt hiszi h beteg a lanyom kerdezte ha jol van mar.

A lanyomnak rengeteg a baratja , jol tanul , kedves de itthon megörül mintha erezne a tehetetlensegem , h itt megteheti amit mashol mem. Van h megüt , kárt tesz a ruhaimban.

Nem nezhetem a tevet csak ha ö mar megunta . Felek attol h orditozni kezd es a szomszedok feljelentek es kilakoltatnak

Amugy jolelku adakozo szereti az allatokat , sajnalós.

Nem tudom miert kapom mindenkitöl ezt , minden amit masert tettem megbosszulta magat , es semmi hála nem volt benne. Mit tehetnek h ne ilyen cirkusz életet eljek ?



2016. jún. 14. 19:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Vidd el pszichológushoz. Egyébként az ilyen viselkedés akkor jön elő, amikor a gyerek szabadon van engedve. Ideje lenne szigorítani.
2016. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom....Mondjuk neveld meg! 1-2 frász is belefér, én ezt biztos nem tűrném senkitől.
2016. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
A lányod veled él vagy az apjával?Talán ellened van forditva.
2016. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha egy 9 éves gyerek is terrorizál, akkor ott komoly gondok vannak.


Nem bántásból mondom, de ha előbb utóbb mindenki így bánik veled, akkor bizony a hiba benned van.


Valószínűleg olyan a viselkedésed, a kisugárzásod, a hozzáállásod, az egész személyiséged, ami ezt váltja ki az emberekből és valószínűleg tudat alatt te is ezt várod, hogy így fognak veled viselkedni. Már pedig mindenki azt kapja másoktól is amit magában vár, amit úgy gondol, hogy ő érdemel.


De érdemesebb lenne erről egy pszichológussal beszélned, ha nem akarod így leélni az életedet.

2016. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom megutni
2016. jún. 14. 19:27
 6/33 A kérdező kommentje:
Velem lakik egész idöben
2016. jún. 14. 19:28
 7/33 A kérdező kommentje:
Utolso valaszado van benne igaz abban amit mondasz, mert tenyleg mindenki semmibe vesz, atnez rajtam , segitsegre van szuksegem . Sikertelenség jellemez minden téren. Pedig több diplomam van de ugy erzem semmit nem erek.
2016. jún. 14. 19:31
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ti neveltétek ilyenre. Hihetetlen,hogy terrorizál a saját gyereked és te ezt hagyod. Állj a sarkadra,mi lesz 5év múlva?

Nem való mindenkinek a gyerek...

2016. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem a diplomától ér valaki valamit.

Neveld meg. Te vagy a szülő, neki kell engedelmeskedni.

2016. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%
Már nem azért, de mi az, hogy a lányod uralkodik fölötted? Megüt??? Az édesanyját megüti? Könyörgöm, szigoríts be! Nem nézheted a Tv-t, csak ha a hercegkisasszony megunta? Miért? Miért ő parancsol? Atya ég! A nevelés teljes hiányát mutatja ez a viselkedés. Még nem késő. Mi lesz egy ilyen kislányból? Elégedetlen? Nem kell teljesíteni minden kívánságát, meg kell értetni vele, hogy nincs minden úgy, ahogy ő szeretné!
2016. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!