Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Étteremben ünneplünk szülinapo...

Étteremben ünneplünk szülinapot, de ott lesz a volt legjobb barátnőm, aki miatt utálom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

90 éves rokonunk szülinapja ünnepléseként elég sok rokonnal megyünk étterembe. Nem vagyok beszélő viszonyban még a korombeli rokonaimmal sem, de az jobban aggaszt, hogy az egykor legjobb barátnőmnek nevezett lány ott dolgozik pincérként nyári munkában.

Sajnos eléggé tönkre tett engem lelkileg egy év alatt, még mindig nem tudtam feldolgozni. Ő meg utál engem, többször keresztbe tett nekem.

Most pedig ott leszünk mind a ketten, és csak remélni merem, hogy nem a mi asztalunkhoz jön majd oda. De ha mégis, fogalmam sincs mit tegyek, nem tudok ránézni, és nagyon beszélgetni sem tudok majd kivel.

Mit tegyek? Mivel tereljem el a figyelmemet?



2016. aug. 10. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Le kell ülni megbeszélni a sérelmeket, majd megbocsájtani, és továbblépni. Könyebb mint megtanulni 1 óra alatt kínaiul.
2016. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16/L
2016. aug. 10. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarok bunkónak tűnni, de ha senkivel nem vagy beszélőviszonyban, és visszakozol az egésztől, akkor miért mész el?

Ők mindannyian úgy fognak rád nézni, hogy rontod az egészet, vagy kibírod műmosollyal, vagy nem mész.

2016. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lenne erre ideje, és kedve
2016. aug. 10. 20:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Muszáj mennem, mert közeli rokon és elvárják, egyébként semmi kedvem
2016. aug. 10. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
ha még a rokonaiddal sem vagy beszélőviszonyban, meg a barátaidat is elmartad magad mellől, akkor először is ülj le egy tükör elé, és gondold végig, hogy benned biztos nem lehet-e valami hiba...
2016. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bennem van a hiba, mindenért utálom magam, depressziós vagyok, büntetem magam önbántalmazással. Ezért sem akarok kapcsolatokat kiépíteni másokkal, nem kell hogy szenvedjenek mellettem
2016. aug. 10. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

nézd,nem könnyű a szitu,átérzem velem is volt hasonló.

próbáld meg levegőnek/ismeretlennek nézni köszönj oda az illem megköveteli és ebből nem származhat bajod.

2016. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk tuti nem ennék olyan helyen, ahol egy ellenségem szolgál fel, vagy egyáltalán dolgozik. tuti hogy ráköpnek a kajára, vagy ráfújják az orrukat, vagy tépnek rá seggszőrt vagy valamit csinálnak vele!
2016. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És most a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy kérj segítséget. Fiatal vagy, előtted az élet, tedd magad rendbe, mert egy csomó jó dolog vár rád, ha nyitott vagy.

Szülők, iskola, tinisegélyvolnal, akármi!

2016. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!