Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tudnék vele csinálni?...

Mit tudnék vele csinálni? /Bocsi, szerintem egy kicsit hosszúra fog sikerülni, meg lehet, hogy kicsit bonyolultra is/

Figyelt kérdés

Szóval. Van anyumnak egy unokatesója, aki legyen most csak simán Cs. Neki van ugye a felesége, aki legyen B. Lényeg, hogy nekik van 3gyerekük, plusz B-nek az előző házasságából még 2gyerek, akiket Cs-vel nevelnek. Én összejöttem a legidősebb sráccal(ugye vele nincs rokoni kapcsolatom), de erről a rokonok nem tudnak. B folyamatosan rosszat mond rólam, mert szerinte, "simán megd*gattam volna magamat" Cs-vel(igeeen, anyám unokatesójával). Persze én nem akarnék semmit tőle, bár tény, hogy Cs mondott nekem olyat, hogy ha nem lennénk rokonok, stb., de akkor nem volt ott senki, szóval nem hallotta ezt rajtam kívül senki, én pedig megmondtam neki, hogy a rokonom, és nem akarnék tőle semmit.

Na most.. A barátommal már megbeszéltük, hogy le fog költözni hozzánk, mert ő se bírja már az anyjáékkal. Viszont megbeszéltük, hogy még várunk pár hónapot a költözéssel, hogy az ottani dolgait eltudja intézni, viszont a hétvégén lejön. Meg ugye mielőtt leköltözne nem ártana itt is valami melót szerezni.. Félek, hogy ha B-ék megtudják, hogy hozzám jön 7végén, kiverik a hisztit, és azt mondják, hogy akkor már vissza se menjen.. Ha meg így, ekkora vitával fognak elválni, akkor ugye rosszban leszek az anyósjelöltemékkel.. Nem tudom hogyan tudnék jó pontot szerezni nála.



2016. aug. 14. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mit fognak mondani, meg a "ha", "fognak" kószáló gondolatok nem történt események. Ezt te gondolod, hogy úgy fog történni ami egyáltalán nem biztos. Anyósjelölt? Ennyire ne haladj előre. Jó pont? Ez a te életed, a te döntésed. Nincs rokoni szál, kapcsolat tehát tiszta sor. Nem valakit elveszel valakitől. Nem családot teszel tönkre, nem kell bűntudatot érezned semmi miatt. Minden csoda három napig tart! Ha valakinek nem tetszik az is előbb utóbb megbékél. Nem akkora a baj mint amire gondolsz. Egyenes beszéd, határozott lépések. Nem tudom mennyi idős vagy. De fontoljátok meg a lépést és előrébb legyetek olyan téren, hogy munkát nézzetek bármi van saját lábon meg tudjatok állni. Az önállóság a legfontosabb még akkor is ha szülőknél laktok mert senkire nem lehet anyagilag támaszkodni főleg ha nem vagytok már tinik! Határozottság! Ha ti megértitek egymást, kitartotok közös nevezőn vagytok akkor bármit elérhettek együtt!
2016. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!