Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógoromék állandóan születésna...

Sógoromék állandóan születésnapot meg főzőcskézést tartanak, közben meg felszólító levelek jönnek nekik. Elegem van részt venni a banzájokon, amikre ugye illik vinni valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két hetente, de minimum havonta spontán családi bulikat rendeznek. Ha valakinek valamije tartva van, még nagyobb a kiadás. Közben egyik ismerősömtől megtudtam, hogy rendszeresen felszólító leveleket kapnak a létező összes szolgáltatótól. A feleség 300 métert is csak kocsival tesz meg, mindenhova autóval jár. Önmagában engem nem érdekelne az életük, de a férjemmel kezd rámenni a kapcsolatunk. Ő imádja a felesleges bulijaikat, főleg ha spontán és örömmel megy is hozzájuk, ha olyan van még itthon a fagyasztót is kipakolja nekik.Ha nem megyünk, én vagyok a szemét. Lehet valamit tenni? Elmondjam neki, hogy mit hallottam?
2016. szept. 10. 10:10
1 2 3
 21/23 Költőnő? ***** válasza:
29%
Igen, nálam is felvillant a piros lámpa, de ott a kérdező testvérének a sógornője volt a gonosz kizárólag. Itt meg az egész család az xd
2016. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
84%
Az alapvető bajod nem a számlákkal van, hanem, hogy olyan helyre kell menned, ahol nem érzed jól magad... Ezt kellene valahogy kezelni. A többi, hogy mennyit megy kocsival, meg meg hogy fizetik a dolgaikat az nem a te dolgod.
2016. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%

Tehát most, hogy ő felszólító leveleket kap, addig amíg ki nem fizeti ne menjen sehova, ne élvezze az életet csak üljön otthon és vagdossa az ereit?

Akkor nagyon sokan csak otthon ülnének véres csuklóval :D


Amúgy semmi közöd a pénzükhöz.

2016. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!