Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm megsértődött mert...

Sógornőm megsértődött mert azt mondtam neki, hogy nem képes gyereket csinálni. Ki a hibás most?

Figyelt kérdés
Leszolta a gyerekem mert az hát bántotta a bátyám kutyáját (játszott vele) és hát megrugta a fiam. Erre fel Sógornőm rá kiáltott a fiamra,hogy fejeze be és én ezen úgy felhuztam magam,hogy le orditottam a fejét,és mivel ő azt mondta,hogy hát ő csak azért emelte fel a hangját a fiamra mert hirtelen meg ijedt ahogy látta mit tesz a fiam a kutyával,és hogy az én dolgom lenne,hogy megtanitsam a fiamnak hogy az állatokat nem bántjuk. Én ugy begurultam erre,hogy azt mondtam neki hogy fogja csak be a száját mert még gyereket se képes csinálni( évek óta próbálkoznak a bátyám-al) erre fel úgy megsértődött,hogy nem is beszél velem és a bátyám-at teljesen ellenem forditotta olyan szinten,hogy még nem is köszönnek nekem. Én csak a gyerekemet védtem mert nem tűrőm hogy bárki is fel emelje a hangját a gyerekemre. Most ki a hibás?
2016. szept. 30. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
99%

Ez egy jó bunkó beszólás volt a részedről.

Egyrészt egy ilyen vitában nem érv, köze nem volt a témához, csak arra volt jó, hogy lenyomd és megbántsd vele a másikat.

Másrészt elmagyarázta, hogy csak ijedtében kiabált rá a gyerekedre, még csak rossz szándékot sem látok a sógornődben.

Te voltál hülye.

2016. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 anonim ***** válasza:
99%
Te. Megérdemled teljesen, jó nagy bunkó vagy. Szóba sem állnék veled többé az életben, az biztos.
2016. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 anonim ***** válasza:
99%
Ez tényleg bunkóság volt tőled, úgyhogy jogos a sértődés. Épp elég baj az, ha évek óta sikertelenül próbálkoznak a gyerekkel.
2016. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
99%
Te tudtál gyereket csinálni,csak ép nevelni nem tudod.Nem lesz ám annak a gyereknek semmi baja,ha építő jelleggel valaki rászól!majd megrug egy idegen kutyát,oszt volt egy keze vagy lába.állatot nem bántunk ezt még az ovisok is tudják,csak te nem meg a gyereked.Bár ez nem a gyerek hibája.Igazuk is van szóba nem állnak veled.Jól lejáratad magad milyen ostoba vagy.
2016. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 anonim ***** válasza:
99%
Te vagy a hunyó.
2016. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/136 anonim ***** válasza:
98%
Te vagy a bunkó, de ráadásnak még hülye is vagy. Teljesen jogosan szólt rá a gyerekedre. Az ilyen sötét szülők édestüncibogarantyúiból lesznek azok a kezelhetetlen vadállatok, akik megverik a tanárt, ha az rájuk mer szólni.
2016. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/136 anonim ***** válasza:
98%

A sógornődnek igaza volt: ha már te nem tanítottad meg a gyereknek, hogy miként kell bánni az állatokkal, még szép, hogy rákiabált. Gondolj csak bele, ha nem elég erélyes, akkor a jól nevelt gyereked le se bagózza, és a végén még megharaptatja magát a kutyával, és akkor fogsz csak igazán visítani!

Az meg, hogy Te ilyesmivel vágtál vissza...a lehető legbunkóbb dolog volt, és nemcsak azért, mert köze se volt a helyzetnek ahhoz, hogy ők meddők, vagy sem, így egyértelmű, hogy csak bántani akartad valamivel, és jobb témát nem találtál. Én se állnék veled szóba az életbe többet.

Ha nem tűröd, hogy bárki felemelje a hangját a gyerekedre, akkor neveld meg úgy, hogy ne legyen oka rá, és akkor jogos a haragod!

2016. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/136 anonim ***** válasza:
97%

Hatalmas nagy tahó vagy.

S írni se tudsz.

Paraszt vagy.

2016. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen igazuk van. Én is rászóltan volna a neveletlen kölyködre, ha megrúgta volna a kutyámat. Nem tudsz gyereket nevelni és még bunkó állat is vagy.
2016. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 anonim ***** válasza:
99%
Remélem hogy veled is úgy fognak játszani mint a neveletlen kölyköd a szerencsétlen kutyával...
2016. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!