Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lehetséges hogy nem is az...

Lehetséges hogy nem is az igazi szüleim a szüleim, és ázsiai vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy az lehetséges, hogy egy cseppet se hasonlítok a szüleimre, a bőröm sárga, a szemeim vágottak, mindenhol megjegyezték, hogy olyan vagyok, mint egy ázsiai.

Még egy Taxis is megkérdezte, hogy nem-e vagyok az, mert neki a fogadott lánya japán, és kiköpött olyan vagyok.

Akár milyen iskolában voltam, mindenhol kínainak csúfoltak. Egyszer osztály társaim is kérdezték anyutol, hogy "Néni ez a kislány kínai?"

Tényleg nem tudom mi van, de ez már zavar.

Meg három testvérem van, róluk van újszülöttként kép, rólam csak másfél éves korom óta.

Lehet hogy elcseréltek a korházba?

Vagy félig valamilyen ázsiai lehetek? Már felvetettem a rokonoknak, anyunak is, de kiröhögnek, hogy hülye vagyok. Mondja anyu is, hogy amint megszülettem már rám is tették a karszalagot, stb...

De akkor miért van ez...? Már tényleg nem értem.



2016. okt. 25. 18:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

Kár hogy a japánok nem sárgák (taxis szöveg).


Kicsit kevesebb dorama és jpop, cpop, kpop kellene az életedbe, mert megzakkantál.

2016. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy japán lennék.

És nem szoktam doramakat nézni,se ilyen zenéket hallgatni.

2016. okt. 25. 18:20
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy az őseid közül valakinek befigyelt egy kósza numera egy ázsiaival és rajtad ütköztek ki a géenk.
2016. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem, minden rokont és felmenőt ismerek, nagymamám nagyannyáig.
2016. okt. 25. 18:28
 5/35 A kérdező kommentje:

És ugyan így nagyapámnál is.

Ráadásul anyának apának, és az ő szüleiknek, illetve nagyszüleiknek és a testvéreimnek is kék, és zöld szemük van. Nekem meg sötét barna

2016. okt. 25. 18:29
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de manapság valamiért divat, hogy a tinik el akarják hinni magukról, hogy különlegesek.
2016. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk lehet tévedek de nem úgy van hogy a szemszín nem üthet el a szülők szemétől? Tehát ha apu anyu kék szemű én nem lehetek barna szemű nem?

Amúgy én is kakukktojás vagyok a családban. A húgom és a nővérem is kék szemű szőke és hófehér én valami meghatározhatatlan színű szemmel (kék vagy zöld és vannak benne barna pöttyök) rendelkezem sárga vagyok és barna hajú :D Szívatjuk is anyát a postással :D

2016. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%

Nekem is van olyan ismerosom aki kinainak nez ki, O is az occse is, de magyarok, teljesen :)

Esetleg kep?

2016. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

# 7/8

Nem teljesen így van. Két kék szemű szülőnek valóban csak kék szemű gyereke lehet, viszont két barna szemű szülőnek 25%-os valószínűséggel születik kék szemű gyereke, amennyiben mindketten hordozzák a "kék allélt".

2016. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom anime fan vagy, aki japánnak képzeli magát...
2016. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!