Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért fontosabb egyes emberekn...

Miért fontosabb egyes embereknek a pénz, mint a család és a családi béke?

Figyelt kérdés
Az én anyám képes a pénz miatt az egész családdal megutáltatni magát ! Sajnáltatja magát állandóan pedig kényelmesen megtudd élni a pénzéből . A külföldön élő és dolgozó fiamtól meg állandóan kunyerál, aminért én nagyon haragszom!
2016. nov. 16. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Konnyebb kerni mint dolgozni
2016. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert önzőek, nekem is van ilyen rokonom. Játssza a szerény szegényt amikor nálunk van. Amikor a jómódú haverjaival van, ott urizál, mert be akar vágódni náluk. Ilyen képmutató.

Folyton sír rí, aztán mindig kiderül, hogy drága helyekre jár, 5 évente új bundát vesz. Közben minden rokont körbe jár, vendégeskedik náluk hetekig, kiszolgáltatja magát, ha segíteni kell lelép. Most hagyta ott az unokahúgát, amikor azt baleset érte, előtte egy hétig jó volt neki ott.


Sok dologra jó a pénz. Azért minden nem megvásárolható. Én is szerettem volna mondani már az ilyen embernek, hogy karácsonykor talán számolgassa inkább a pénzét, nem kell hozzánk jönnie. Mert, ugye, ilyenkor rokonok vagyunk?


Hidd el ezek nem boldogok, csak hajszolják a boldogságot. Valahogy mégis rossz irányba mennek.

2016. nov. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!