Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy támogathatom/segíthetem...

Hogy támogathatom/segíthetem az unokatesómat? (Válnak a szülei)

Figyelt kérdés
(Hárman vannak tesók ő a középső egyidősek vagyunk 10 nap különbség szóval nagyon jóba vagyunk. Tőle tudom. Ő marad itt bátyja és húga költözik az anyjával. L 14)

2016. dec. 24. 16:10
 1/4 anonim válasza:
Hát barátkozzatok, hívd el közös programokra, hívd át magatokhoz, csak beléd ne essen meg te se bele.
2016. dec. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Unokatesóm,és mindketten lányok vagyunk szóval nem hiszem,hogy ennek veszélye fenn állna. Ezen kívül másban? Mert ez eddig is megvolt.
2016. dec. 25. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor az én unokatesóim szülei váltak (ugyanúgy egy idős vagyok egyikükkel) sokszor áthívtuk őket magunkhoz. Inkább nem kérdezgettük, hogy hogy érzik magukat satöbbi, mert szerintem felhozni olyan dolgot ami egyrészt nyomasztja őket, másrészt annyira nem tartozik ránk nem igazán illő és csak rosszabbá teszi a helyzetet. Inkább tereld el a figyelmét, persze ha ő akar róla beszélni akkor mimdenképp hallgasd meg (nálunk nem akartak), támogasd amíg jobban nem lesz. Ezen nehéz túllépni, egyeseknek különösen.
2016. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lujzika001 válasza:
A beszélgetés, a közös program sokat segíthet.
2017. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!