Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan akire a saját...

Van olyan akire a saját sógornője féltékeny, esetleg irigy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az én sógornőm egy alapos kígyó.Mindent megtesz,hogy a férjemmel össze veszünk,de persze angyali mosolyal tagad mindent. Próbáltam már beszélni vele,de mindhiába. Oly annyira irigy,hogy a múltkor kaptam a férjemtől egy drága parfümöt amit a fürdőszobában tartottam a tükör előtt és a férjem szerint át jött hozzánk hogy beszéljen a férjemmel (testvérek) és be ment a fürdőszobába (állítólag ki kellet mennie) és a vadonatúj parfümöt "véletlenül összetörte " állítása szerint poros volt a tükör és ő csak le törölte és "VÉLETLENÜL " ki ejtette a kezéből. Persze a férjem szerint áradozott hogy kifizetni,de mivel ismeri már a férjemet hogy milyen jó a szíve,tudta jól hogy a férjem nem veszi el tőle a pénzt,így persze csak benyögte hogy kifizeti. A férjem persze hisz neki,de én tudom hogy ez mind csak színjátszás nála. Voltatok már hasonló helyzetben? Kérlek írjátok le a ti tapasztalaitokát.Egy jó tanács is jól jönne. Köszönök szépen mindent választ.
2017. febr. 2. 15:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Jótanács: szard le!
2017. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
Legközelebb, ha náluk vagy, te is törj össze valamit teljesen véletlenül, vagy okozz neki olyan kárt, amiről tudod, hogy fáj. Aztán csak angyali mosoly, hogy milyen véletlen volt :) Az ilyet nem tudod leállítani, legfeljebb felvenni a kesztyűt...
2017. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem te vagy az első akinek problémája van a párja családjával.


Teszel rá magasról, próbálsz úgy tenni mintha nem is zavarna a dolog, a lényeg az hogy a férjed ne érezze hogy nem kedveled, mert ha észreveszi akkor te leszel a ribi aki nem képes kijönni a testvérével. (Ha nem reagálsz vagy ráun vagy egyre durvább dolgokat fog tenni amit már a férjed is észre fog venni.)

2017. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Csatlakoznék az 1-hez.Az értékeidet meg ne tárold szem előtt, pláne, ha tudod, hogy jön.
2017. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez a kérdés kamu, ilyen nincs, hogy "poros volt a tükör és ő csak letörölte", ez elég szappanoperás.
2017. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem kamu egyáltalán. Nem tudtam hogy jönni fog,épp nem voltam otthon.
2017. febr. 2. 17:01
 7/28 anonim ***** válasza:
43%

Alapos kígyó 😁😁 gondolom leírtad, de jót nevettem rajta.


Azzal a nővel te is szűrj ki ott ahol tudsz.

2017. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat,alaptomos kígyót akartam írni 😆
2017. febr. 2. 17:17
 9/28 A kérdező kommentje:
Ötletek esetleg,hogyan kellene kiszurjak esetleg vele? Valami olyan kellene,amiből felfogja hogy nem lehet csak úgy minden amit ő akar. Hogyan tudnám meg leckeztetni?
2017. febr. 2. 17:21
 10/28 anonim ***** válasza:
27%

Amit a kettes írt, az teljesen jó.

Jajj, de gyűlölöm az ilyen embereket, együttérzek veled :(

2017. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!