Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti így odaadtátok volna a...

Ti így odaadtátok volna a babaruhákat a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy öccse akinek lett egy kisfia pár hónapos ismertség után egy lánytól. Viszont nincsenek együtt, a lány a szüleivel lakik, egyáltalán nincs jó viszonyba a párom öccsével. Mikor még terhes volt a lány úgy voltam vele, hogy neki adom az én kisfiam ruháit, viszont így, hogy külön mentek inkább eladtam. Múlthéten láttuk először a kisfiút, mert az anyuka meg se akarta mutatni és utána olyan rossz érzésem lett, hogy lehet inkább oda kellett volna adni.

2017. febr. 13. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ezért ne legyen rossz érzésed.

Még adhatsz neki valami ajándékot, ha úgy érzed.

Végül is rokonod a baba, aki nem tehet semmiről.

2017. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A férjednek unokaöccse, a gyerekednek unokatestvére a kisfiú. A későbbi jobb kapcsolat miatt odaadhattad volna a kis holmikat. Most sem késő gyűjtögetni
2017. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem biztos, hogy mindent odaadtam volna neki, de azért néhány cuccot kaphatott volna.

De ne érezd ezért rosszul magad. Nem a te dolgod gondoskodni a ruháiról.

És persze még most is adhatsz neki valamit.

2017. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
A ti fiatok kapott a sógorodtól vagy a lánytól valamit?
2017. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Istenem de szánalmas ez a lepontozgatás :-D Igyekezzetek 0%-ra!!!!
2017. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!