Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy beszéljem meg a rokonomma...

Hogy beszéljem meg a rokonommal, hogy nem tartom jogosnak a kiborulását?

Figyelt kérdés

Egy kicsit távolabbi rokon akart segíteni valamiben, felvázolta, hogy hogy kell intéznem az ügyet. Ismeretlen helyre kellett mennem ehhez, picit aggódva, de igyekeztem elintézni. Azt mondták, hogy ők nem tudnak, hogy lehet olyat csinálni, amit én akarok, de én erősködtem, felvázoltam minden fontos információt, és mint az utólag kiderült, kikotyogtam egy olyan dolgot, amit nem kellett volna. Ennek a rokonomnak panaszkodtam, hogy nem sikerült, de hatféle emberen keresztül intézte. Mikor megtudta, hogy mi történt, nagyon leszidott engem, mert nekem tudnom kellett volna, hogy ez nagyon titkos dolog és most kellemetlen helyzetbe hoztam egy barátját.

Az egész család a baklövésemen csámcsog, pedig én csak azt tettem, amit mondtak, próbáltam utánajárni és intézni a dolgaim.

Tanulmányokkal kapcsolatos a dolog, de többet nem mondhatok.

Nekem anyagilag nagy veszteség, hogy nem sikerült a dolog.


2017. febr. 21. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem rébuszokban írnál? Ennek így semmi értelme...
2017. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ird le rendesen .
2017. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szabad a gazda? Elmondtad,hogy protekciós vagy valahol.

Az tényleg ciki.

2017. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ alapján, szerintem szilvás bukta. Szélsőséges esetben lekváros palacsinta.
2017. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégis jogos a kiborulása?
2017. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elmentem egy iskolába, ahol tudtak volna adni egy papírt valamiről, de csak néhány ember tudta, hogy ott van ilyen és egy olyan dolgozóval beszéltem, aki nem tudta és kérdőre vonta azt, aki szervezte az egészet (ő a rokonom barátja).

De a hangsúly azon van, hogy én vagyok a hülye, hogy nem tudtam, hogy nem mondhatom el annak a személynek, akivel sikerült beszélnem és azt sem tudtam, kicsoda.

Szerintem ha egy iskola illegálisan csinál valamit, akkor ha azt az intézményen belül három ember tudja, nekem is jelezni kellett volna, hogy fokozottan figyeljek, kivel beszélek

2017. febr. 21. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát a saját érdekében mondhatta volna, hogy x y és z tud róla, kezeld bizalmasan az infót
2017. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó.. röviden; kikotyogtál valamit, amit nem kellett volna, és most ideges a család. Most erre mit lehet írni? Mond el nekik, hogy nem szándékos volt, de sajnos így alakult. Ha tovább sírnak akkor tojd le, többet nem tehetsz. Majd megemésztik.
2017. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha már illegális dolgokba bonyolódok, kétszer is megnézem, jó emberrel beszélek-e, pont ezért. Persze én a rokonomnak se intézek illegális papírpkat, de ha intézném és kiderülne, azt is csak magamnak köszönhetem.

Egyikőtök se volt becsületes, ne egymást hibáztassátok, hanem nézzetek szembe vele, hogy a lebukás is benne van a pakliban. Ezt mondjuk nyugodtan megmondhatod neki szerintem.

2017. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valójában nekem az fáj inkább, hogy amúgy is rosszul jártam az anyagiak miatt, (ráadásul munkanélküli vagyok, nem találok munkát, maximum alkalmit néha-néha) és még így is engem tart hülyének, mert ő nem mondott el valamit. Szóval az anyagi instabilitásom súlyosbodni fog, és bár segíteni akart, csak a mézesmadzagot lengette meg előttem
2017. febr. 21. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!