Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek vannak fillérb*szó...

Nektek vannak fillérb*szó rokonaitok? Miket csinálnak?

Figyelt kérdés

Nekem a mamám ilyen. Mindenen spórol.

Ha pisil, koszos alsókba törli meg magát, ha kakil, általában újságpapírral törli ki.

Nem fürdik minden nap, csak lavórban mosakodik.

A gyógyszereit nem szedi be minden nap, vagy felezi, közben folyamatosan sír, hogy rosszul van, meg fog halni.

Állandóan 20 körül van a cukra, pénzeli az orvost, hogy ne írjon fel neki inzulint, de a gyógyszert amiket felír nem váltja ki, mert hogy idézem: "most jöttem a doktornőtől, felírt egy új gyógyszert, de drága, a qrva anyját azt hiszi kiváltom."

Inkontinenciája van, a betétet amit használ félbe vágja, hátul meg rendszerint kifolyik belőle a pisi...

Amiben mosogat víz, azzal is mos fel. Minden használt vizet felfog, aztán elhasználja még valamire.

Egyszer paprikát szelt le, segítettem neki, a csumája sarkánál rajt hagytam kis darabokat, teljesen kiakadt, hogy azt nem kell eldobni.

Tavaly az almafája tetején rajt maradt 8-10 szem alma, azon sírt hetekig, hogy senki nem szedi le neki. Szinte rosszul volt az idegtől.

Múltkor vett egy 50 Ft-os tollat, otthon vette észre, hogy törött, és úgy káromkodott, mintha 5000 Ft lett volna és földhöz vágta.

Stb. Sok ilyen dolga van még.

Közben havonta rendelget Oriflameből parfümöket, rúzst, körömlakkot, szappanokat, meg ami éppen megtetszik neki. A szekrényeiben halmozódnak a Tupperware edények, amiket nem is használ, meg a ruhák, amiknek fele nem is volt még rajta.



2017. febr. 22. 14:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Kamu...
2017. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
31%
nem tűnik túl valóságosnak...
2017. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Miért? Mi baj van az inzulinnal?

Egy havi adag 300,-Ft, ez is csak a csomagolás költsége.

Gondolom ennél azért többet ad a doktornőnek, akit nem ártana farba rúgni, ha 20-as cukorral nem utalja diabetológiára, ahol beállítanák a cukrát.

Az meg hogy spórol, kit zavar?

Magának csinálja, ahogy azt is, hogy a kedvérevaló dolgokat viszont megvásárolja.

Hagyd a mamát békén, elég nagy kislány már, hogy ne az unokája mondja meg neki, hogy mit csináljon!

2017. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy kamu a történet de a párom nagyanyja meg a sajátom is hasonló.

Nem zuhanyoznak le, mert nem pocsékolják a vizet. Nem huzzák le a benti wc-t mert az is pocseklás. A kaját amit főznek már nem lehet megenni, egyiké macskaszőrös a másiké sósde egy hétig tárolják annyit főznek. Volt mikor én szóltam rá a párom mamájára, hogy hagyja abba a penészes kenyér pirítását mert attól nem lesz jobb. Hoztam neki frisset és mondtam hogy tegye be a fagyóba.

Mind a ketten spórólnak de nagyon. Nagyanyám az unokatesómat tolja, aki anyáknak napján fel sem hívja.

A párom nagyija meg a lányának ad félévente a pici nyugdíjából 500ezreket. Ami nem baj, nem pályázok rá csak kicsit fura.

Szerintem mindannyian ilyenek leszünk 80 körül.

Bár a másik mamámnál a padlóról enni lehetne és ő nem sajnál magától télen egy narancsot...viszont nem is gyűjtöget és nemis ad. Dehát mindig mondom is neki, hogy anno sokat nélkülözött. Éljen, egyedül van és ne spóroljon nekünk. Ki tudja hány évig él még, élvezze.

Kérdező...a tupper kincs! :-)

2017. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kamu, de gondoljatok amit akartok, mentek a pirosak a kamuzósoknak. :D

Azért nem akarja inzulinozni magát, mert nem akarja böködni magát, mert irtózik a tűtől.

2017. febr. 22. 14:50
 6/27 A kérdező kommentje:
Amúgy évekkel ezelőtt volt már ilyen cukor beállításon, csak mellette ugyanúgy eszik mindent, meg napi egy feles reggel, mert attól lesz egészséges. Múltkor csinált palacsintát, kitalálta, hogy ő eszik fahéjasan, mert hogy az leviszi a cukrot, de a fahéjhoz hozzá b*szott kétszer annyi cukrot is.
2017. febr. 22. 14:56
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Az én mamám épp az ellentéte. Pazarlós. Nincs pénze, mégsem tud rászokni arra, hogy ne pazaroljon.

Olyanokra értem, hogy pl mosogatást félbehagyja, elkezd pakolászni a hűtőben, és közben percekig fullra kinyitva ömlik a víz a csapból mire folytatja a mosogatást... És ez csak 1 példa a sokból

2017. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Az én mamám is ilyen, bármennyire is hihetetlen. Mindenre sajnálja a pénzt, a rohadt krumplit is körbe vágja akkor is ha körömnyi marad, de telefonon meg minden csodaszart megvetetnek vele.
2017. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, a mama is a körmömnyi krumplit meg hagymát is megpucolja. Ő is szokott telefonon termékeket vásárolni, 8000 Ft-os ülőpárnát, 10000 Ft-os krémeket.
2017. febr. 22. 15:25
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyanyám az unokatesómat tolja,"


Ez mit jelent 4#? Nagymamád az unokatestvéreddel szexel?

2017. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!