Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más is kapott az élettől,...

Más is kapott az élettől, mindent jobban tudó flegma, titeket bántó módon lenéző sógornőt?

Figyelt kérdés
Meg osztanatok a tapasztalatokát?
2017. febr. 22. 15:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ezen az oldalon szinte mindenkinek ilyen sógornője van..
2017. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Vajon miért a csontos jutott eszembe rögtön? :-D
2017. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

neeeemm, nincs mindenkinek ilyen sógórnője, csak az én sógórnőmnek. Én flegma vagyok vele és lenézem ... ehehehe :D bezzeg ő tündéri, okos, kedves, olyan édeske mint a ma született bárány...


na kielégítő válasz?

2017. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, először szerintem sok helyen van összezördülés, de aztán rájönnek az emberek, hogy mindenki a saját családjával foglalkozzon. Idővel javulni fog, pontosabban nem foglalkoztok egymással. Nekem ez bejött, ill. az a taktika, hogy csak a testvéremmel foglalkozok. Majd ő foglalkozik -pl. beszélget- a házastársával, az nem az én dolgom. Nekem nem kell őszintének lennem a testvérem házastársa előtt és neki sem én előttem.


Egyszóval ez idővel javul.

A szülőkkel szokott problémásabb lenni a helyzet (pl. Anyós klasszikus helyzete), ezért szomszéd utcába nem házasodik az ember. Mert itt a kellő távolság a biztosíték.

2017. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy gyakori kérdés, mivel kb minen 3-ik nap valaki megkérdezi.

Kicsit nagyon kezd unalmas lenni. Rengetegszer feltették...rengetegen kifejtették..lehet válogatni a storyk között, mert akad belőlük bőven.

Plusz nem értem. Attól, ha másoknak is rossz a kapcsolata a sógornővel, attól mit érzel? Lelki megkönnyebbülést? Nem te vagy az egyedüli akinek rossz?

2017. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Itt már kérdezni se lehet. KB 1 hónapja tettem fel az utolsó kérdésem és tessék.....
2017. febr. 22. 16:35
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Csontos, te vagy az? :D

Az én sógornőm nagyon rendes és kedves. Én is z vagyok vele, szóval mi ezek szerint jól jártunk.

2017. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Milyen csontos? Most miről van szó?
2017. febr. 22. 17:04
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul érzem magam a csalódást keltő válaszom miatt, de nekem HÁROM sógornőm van és kölcsönösen nagyon szeretjük egymást.
2017. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező? Amúgy mi a gond a sógörnőddel?


Mert ez igy semmi. Vannak akik jóban vannak vannak akik rosszban. Habitus neveltetés meg IQ, EQ kérdése.

2017. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!