Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni, ha az idős...

Mit lehet tenni, ha az idős rokon folyton veszekedést szít és mindenki nekem magyarázza hogy a kora miatt én legyek rá tekintettel?

Figyelt kérdés

Olyanokat csinál, pl faképnél hagy minket sz nélkül a gyermekem farsangján amin unta magát, erre azt kürtöli szét a családban és nekem, hogy mi hagytuk ott, holott az utolsok közt indultunk el

Szamtalanszor van olyan, ha nem akar velunk lenni, hogy szandekosan veszekedest csinal hogy sertodve lelepjen, ahelyett hogy azt mondaná sziasztok, mennem kell, vagy bármi.


Direkt nem foglalkozok ezekkel, hogy pl nehogymár az általa kreált feszültség nyomja rá a bélyeget a napunkra, én jo kedvű napokat akarok.


Erre meg ő neki áll pletykálni, rosszhiremet kelteni, mindenkinek a sértodottet játsza, és még nekem kéne őt keresni és látogatni ilyen műbalhéi után.


Ma is rola szol a napunk mert engem vesz elo a család hogy szegény öreggel ne szemetkedjek.még én...


Mivel a mai napunkat sem akarom hogy elrontsa igy fel se hivom.


De a család meg engem csesztet szoval igy is miatta megy a veszekedes.


Én csak csendben nyugiban szeretnék élni az ő hazug pletykái nelkul


2017. márc. 11. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Éld az életedet nélküle, mit hívogatod, meg cipeled magaddal mindenhova mint egy utánfutót. Volt egy két rossz tapasztalat aztán ennyi. Programozzon vele aki akar.
2017. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak a család szerint meg hivjam, menjek, nehogy miattam legyen öngyilkos.mert ezzel is peldalozik nekik
2017. márc. 11. 12:06
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Mennyire közeli rokon?

Nekünk anyum anyuja van meghülyülve,nem érti meg,hogy nem mindig van rá idő,hogy szombaton meglátogassuk. Ma is telefonáltak negyed10kor, mondta neki anyum,hogy ma nem tudunk hazamenni,erre kiverte a balhét,hogy ha ezt tudta volna,akkor ő már régen itt lenne nálunk.. nem érti meg,hogy akkor sem tudnánk az ő s*ggét nyalogatni,mert dolgunk van... Apumat is mindig szidja.. ha hétvégén nem dolgozik,akkor lusta,ha meg dolgozik,akkor unatkozik itthon szerinte :D (mert tavasszal egy kertes házban lehet is unatkozni..:D )

Ha megöregszünk majd meghülyülünk mi is

2017. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pont hasonlo,csak rosszindulattal hazugsággal spékeli a mi rokonunk.
2017. márc. 11. 12:22
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, a legritkább esetben sem teszi meg!

Egyébként ezt hívják érzelmi zsarolásnak, eszembe se jutna felülni neki!

2017. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg a rokonságnak, hogy kerítsenek neki egy jó pszichológust, pszichiátert, mert az aki öngyilkossággal fenyegetőzik annak bizony komoly baja van .
2017. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
* nehogy már valaki korlátozzon engem a szabadságomban, mert neki elment öregségére a józan esze.
2017. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Az érelmeszesedés egyik kísérő tünete a hangulatváltozás, a szélsőséges érzelmi hullámzás.
2017. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miért ne szemétkedj? Bocs, hogy wat nem várják el, hogy magadhoz vedd, meg nyald a seggét.

Hagyjuk már!

2017. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én mamám is öngyilkos akar lenni mostanában,anyumat mindig ezzel zsarolja. Nem szép dolog,de én arra gondoltam,hogy megfenyegtem,hogy ha nem hagyja abba nem beszámìthatònak minősìttetjük, és othonba kell majd mennie,ahol 24 órás felügyelet van. Szerintem egyből elmùlna az ilyen szándéka.
2017. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!