Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha sógor folyamatosan keresztb...

Ha sógor folyamatosan keresztbe tesz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott egy szitu, amikor a két tesó közt pici korkülönbség van és nagyon jól kijönnek egymással, éjjel-nappal sülve-főve.

Párom picit megszakította ezt a nagy szimbiózist, mert külön költözött, de mivel ugyanaz a hobbijuk és közel is laknak, továbbra is nagyon közeli maradt a viszonyuk.

Amióta megismerkedtünk párommal, sógi nem bír magával. Folyamat fikáz, mindenféle piti dolgok miatt, amiket nem tudok megérteni. Én mindig jófej voltam vele, nem tettem neki keresztbe, próbáltam egy normális baráti viszonyt kialakítani a sógival. Hát nem jött össze.

Féltékeny lehet a tesójára?

Anyóssal karöltve folyamat megy a szurka-piszka. Anya és fia állandóan belémkötnek, pedig anyóssal is jóban akarok (akartam lenni).

A párom mellettem áll és nekem ad igazat, de sokkal jobba volna (mindenkinek sztem), ha nem kellene állandóan csatározni vmi mondvacsinált hülyeség miatt...



2017. márc. 15. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos őket nem tudod megváltoztatni, Veled meg a leírt infok alapján nincs baj. Nem lehet mindenkivel jóban lenni. Sajnálatos, hogy ilyen gyerekesen viselkednek viszont jó jel, hogy párod éretten áll a dologhoz, és melletted áll.
2017. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Ha a piszkálódás zavar, kérd meg a párod állítsa le őket

2017. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván zavar. Téged nem zavarna, ha nem adnál okot rá, de mégis cseszegetnének?
2017. márc. 18. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Párod nem szól nekik? Neki kellene leállítania a családját, de te is kiállhatsz magadért.
2017. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ő az a típus, aki 1 mondatban elmond mindent és ne is várjunk el tőle többet. Ő megmondta, kész. De ugye lehet, hogy ez velük szemben nem elég határozott, vagy épp nem elég hathatós érv egy adott szituban, nem tudom, nem hallgattam végig ezeket a beszélgetéseket köztük.

Hozzám többnyire mindig közvetetten jutnak el a dolgok, mert nem mondják a szemembe! Amikor itt vannak, akkor csupa mosoly mindkettő, a hátam mögött hallok vissza sok mindent. Szomszédok, barátok, rokonok, stb.

Ami szerintem elég gerinctelen dolog. Nekem ha bári problémám lenne, akkor a szemébe mondanám az illetőnek.

Volt már olyan, hogy számonkértem anyóst, nem mondott rá semmit. Tényleg semmit, csak a földet nézte és hebegett-habogott. Majd terelte a témát. Ezzel nem tudok mit kezdeni.

2017. márc. 18. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nekem ha bári problémám lenne, akkor a szemébe mondanám az illetőnek."


Egy túrót!

Dehogyis!

Itt rinyálsz a problémáddal a gyakorin, ahelyett, hogy nekik mondanád.

2017. máj. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megmondtam már a kérdés kiírása előtt neki is. :)
2017. máj. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!