Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Veszekedős, soha igazat nem...

Veszekedős, soha igazat nem adó rokonnal mit lehet kezdeni? Több alant

Figyelt kérdés

Tehát a nagybátyámról van szó, nála vágjuk le a disznót mindig mert őnála vannak meg hozzá a körülmények (trehányság, khm!). Tegnap volt a disznótor, de még ma is ideges vagyok amiket művelt aznap. Egyrészt akármit mondasz neki, soha nem ad igazat, és egyre hangosabban kiabál, csakhogy a másiknak ne legyen igaza. És ráadásul úgy tud kiabálni mint Mucsi Zoltán, szóval képzelhetitek. Pl: mondtam neki hogy egy tudományos cikkben olvastam, hogy a pálinka stb alkoholos italok nem melegítik igazából fel az embert, inkább kihűl tőle az ember - erre elkezdi hogy ez nemigaz, ők régen mindig pálinkát ittak a buszmegállóban mikor mentek melóba és nem fáztak. És innentől kezdve elkezd üvölteni hogy milyen hülye vagyok ezért tanultam annyi évig hogy ilyen idióta lettem... És megvédeni se tudod magad mert olyan hangon ordít, hogy áthallatszik még a szomszéd utcába is...

Másik dolog, hogyha a fenti nem történik meg, akk random beleköt emberekbe, pl: tegnap faterba hogy ezért dolgoztál ennyit, hogy aztán az egész hátad fájjon, és jajgass egész nap? Megérte??? És már megy is a veszekedés...

És arra hogy ignoráljuk az embert: én próbálom is, 2 utcával lakik arrébb, nem járok arrafelé még véletlenül se, de viszont egyes dolgok miatt arrafelé kell mennem (disznótor, gabonahordás, szüret). Tehát nem mindig tudom ignorálni a szemetet...



2017. márc. 20. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos az ilyen emberrel, főleg nem bőven felnőtt fejjel semmit se lehet kezdeni. Kerülni, ahogy írtad is.
2017. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben kerülném a kommunikáció minden formáját.
2017. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

De, tudod ignorálni: a köszönésen kívül nem reagálsz semmit a dolgaira. Ha nincs közönség, nincs műsor sem, meg fogja unni.


Nem kell belemenni az ostoba játszmáiba.

2017. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 acelsziv ***** válasza:
93%

"nála vágjuk le a disznót mindig "

Tegyétek át a helyszínt máshová és pont. Őt meg ne hívjátok. Olyanok vagytok, mint a szamár akinek ötvenszer beverték a fejét a bokorban, de bedugja ötvenegyedszerre is.

2017. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Persze, te kerülnéd őt, csak nem olyankor, amikor szükség van rá.... Akkor ti mennyivel vagytok jobbak?
2017. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
Az az igazssàg az ilyen emberrel csak akkor tudsz békében lenni ha sehogy sem kommunikàllsz vele nem keresed ne menj disznótorra ne menj segiteni keress elfoglaltsàgot pl haverok vagy uj hobbi jàrj el edzeni vagy bármi màs intézd ugy hogy ne tudj menni !Akkor majd megbékél nem kisgyerek hogy folyton a seggében kell lenned!
2017. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Alain Delon ***** válasza:
13%
Ugyanúgy ordítani kell vele.
2017. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Kb. minden harmadik idősödő magyar férfi ilyen.

Mi családunk is tele ilyenekkel, a nagy hangon észosztó, primitív barmokkal, ezek nem bírják elviselni, ha fiatalabb férfi okosabb és műveltebb náluk, a nőket és a normálisan viselkedő, érzékenyebb férfiakat meg általában emberszámba sem veszik.


Én általában kerülöm az ilyeneket, volt rokon báttya aki okoskodni kezdett meg lebzizott, mert nem fogadtam el a pálinkát, elkezdtem ignorálni, amikor bunkózni kezdett, látni kellett volna az arcát, nem tudott mit kezdeni a helyzettel, nem tudta értelmezni. Ha legközelebb elkezd ordítani a ti tahótok is, csak csendben mosolyogva nézzétek, vagy röhögjetek rajta.

De válaszra ne méltassátok. Hisztizze ki magát.

2017. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Najó, neki dühkezelési problemai vannak. Menjen pszichologushoz.. de en semmikepp se beszelnek vele egy szot se, ilyen undorito es szuklato koru embert! Ne beszelj vele, zard le ugy ahogy van es nezd levegonek. Vagy, beszelj vele teljesen nyugodtan meg ha kiabal is:az nagyon felidegesiti az embert. Elkepedve fog nezni hogy miert nem kiabalsz neki vissza😂
2017. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Ezt már kár etetni, puskával intézzétek el a dolgot. :D
2017. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!