Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan családtagotok akit...

Van olyan családtagotok akit szégyeltek valamilyen okból? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

A húgomat a barátnőim előtt de csak olyan tesó szinten. Sokat csacsog olyasmit amit nem kéne :'D ezért inkább külön mozdulok ki vele.

Anyumat néha, mert családi/akármilyen összejöveteleken is képes ordibálni és veszekedni a semmin és ez eléggé gáz.

Nevelőapámat, mert nem ad magára és az illemet sem ismeri.

17/l

2017. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

A családtag erős kifejezés, de igen, van szégyellnivalóm.

Az apámnak, aki nem vesz részt az életemben, mióta élek, családja van, összejött egy igazi köszörűs cigány nővel, és csúfság, milyen életet élnek. Egy gyerekük is van.

Az apám magyar egyébként, és minden felmenőm. És itt nem is csak azon van a hangsúly, hogy a nő és a gyerek roma, hanem az életmódjukon is. Nem dolgoznak, ingyenélők, isznak is, apám börtönben is volt.

Talán bunkóság, de akkor is szégyellem. Engem tisztességre neveltek, munkára, és örülök, hogy ő nem része az életemnek, mert semmi jót nem tanultam volna tőle. Azt se értem, hogy lett ilyen, bár tény, hogy fiatal volt még, mikor születtem (20 körül). De ez már nem is érdekel.

2017. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Apám családját, mert nagyon primitívek. Tipikus alkoholista, buta emberek.
2017. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs családom, árvaházban nőttem fel. Ennél még egy iszákos bunkó apa anya is jobb lett volna. 27/F
2017. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Az unokatestvéremet. De őt már igazából az egész családja. Nem csak azért mert s középiskolát nem volt hajlandó befejezni, majd kifizettetett az anyjával egy okjs tanfolyamot amiről szintén megpattant... most a barátnöjével tartattja el magát. A szégyellnivaló ott van mikor hazudozik mindenkinek, aztán kiderül ami mégnagyobb hazugságokat generál. Régen drogot árult ( valami bio cuccot) , ezzel is voltak problémák, mikor megfenyegették az egész családot meg hasonlók... ja ... szégyelljük...
2017. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tesómat, de csak akkor ha együtt vagyunk mások társaságában, mert rohadt rossz a természete a családtagjaival szemben(idegenekkel nem) és én is kínos helyzetbe kerülök amikor abszurd semmiségekért vadul nekem támad
2017. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Apám nővérét nagyon szégyellem. Egy bűnöző, vegig lopta és hazudta az életèt. Az egész családot lehúzta pénzügyileg, köztük apámat is ( ezzel elvéve a pénzt a mi kis családunktól) és apám túl jó szívű, ha szegények lennénk akkor is adna nemi sztem. Undorodom tőle. Anyám sokszor mondja azt, hogy olyan álszent vagyok mint ő, és ez általában nagyon felhúz, mert soha nem akarok olyan ember lenni mint ez a nő
2017. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem családtag, csak egy régi ismerősöm, egy baráti társaságban vagyunk. Ő férfi, én nő vagyok, de simán bm-ez nekem, káromkodik, hangosan, utcán, metróban is. Amúgy jószándékú, de nagyon bunkó. De nem veszi észre magát, mert ilyen a munkakörnyzete, és azt hiszi, ez a normális.

A barátnőjével is így beszél, meg az összes nővel.

Nagyon idegesít, mert égő vele mutatkozni a modora miatt, nem lehet tudni, mikor kezd el hangosan bunkóskodni. Egyáltalán nem tud disztingválni, ezért már azt a baráti közeget is igyekszem kerülni, amennyire lehet, de nem mindig tudom elkerülni a találkozást.

2017. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Helyes válasz ***** válasza:
59%
Szégyellni a tetteiket kell,őket magukat ne szégyelld.Sok az emberi nyomor,defekt,nem kell még mi is beléjük rúgjunk.
2017. ápr. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
46%

Az előttem szólònak igaza van.

Szerintem mindenkinek van szégyellni való dolga, takargatni valói.

Van akinek sikerül takarni, van akinek nem és kiszivàrog, vannak akik elveszìtìk a realitást is a világgal szemben. Ha nem veszett ügy èn beszèdre bìrnàm xy a helyett hogy le nèzzem.

2017. ápr. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!