Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nagynéném miért szól bele a...

A nagynéném miért szól bele a mi vitánkba, másnak is beleszól?

Figyelt kérdés
Összevesztem a bátyámmal és kiléptem a közös face csoportból, erre nagynéném olyanokat kezdett el mondani mamának hogy ő em tehet erről az egészről és most miattam, hogy kiléptem nincs családja, eddig volt szép családja...te jo ég! ez csak egy facebook csoport!!! irtam nagynénémnek hogy miért mond ilyeneket mamámnak de nem válaszol. Tegnap még abba is beleszolt h miért veszek össze bátyámmal miért csinálom ezt.Hát azzal veszek össze akivel akarok, semmi köze hozzá szerintem!

2017. máj. 12. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Gyerekes vagy.
2017. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert a fontosodó emberek ha nem tudnak konstrukivak lenni,akkor nem csendben maradnak hanem elkezdenek piszkálódni,bele szolni olyan dolgokba amikhez semmi közük.
2017. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen ebben van igazság, nem tudom hogyan kéne leállitani, de szerintem már nem fog megváltozni
2017. máj. 12. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy hete vesztem össze a nagynénémmel, mert kutakodott nálunk ( a számláinkat és leveleinket kezdte kinyitogatni), és finoman rászóltam, hogy talán nem kéne. Erre úgy lehurrogott, mert szerint tiszteletlen voltam vele, hogy végül egy nagy családi összeveszés lett belőle, szóval igen, szerintem sokunknál van ez így. De hidd el, nem ér annyit az egész, hogy emiatt idegeskedj, hiszen nem tesz jót se neked, se senkinek. Ő pedig valószínûleg még élvezkedik is rajta, hogy csinálja a feszkót.
2017. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
te jó ég! kutakodott? Hát én nem is tudom mit csináltam volna! elképesztö h mikre vetemedenek a rokonok! borzaszto:(
2017. máj. 12. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne a facebookon legyen családotok!

Aki ott éli a családi életét, az nem normális.

Találkozzatok, csináljatok közös programokat, születésnap, névnap, kirándulás stb.

2017. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
Facebookon cuki a kirakat család házasság a valóságba meg hánynak egymástól csodálatos.. :(
2020. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!