Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen keresztanya az ilyen?

Milyen keresztanya az ilyen?

Figyelt kérdés
Az én keresztanyám, sose köszöntött fel, de fb-n mindenkit, tesóm pasiját is pl. Mikor a szüleim válófélben voltak, szükségem lett volna rá, de ő sose közeledett felém. Ha megkértem valamire, először igent mondott, majd lemondta. Másokkal nem ilyen! Mikor nagy ritkán találkoztunk (általában az egész család is ott volt), akkor is csak cseszegetett. Mikor bemutattam a barátomat neki, akkor olyan rondán beszélt előttünk, hogy én szégyelltem magam helyette.
2017. máj. 16. 17:49
 1/6 Melangi36 válasza:
65%

Szia!


Megkérdezted már tőle, hogy mi baja van veled?

2017. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát gyerek ez nem jó,szerintem is amúgy kérdezd meg Őt
2017. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Az csak egy mostoha keresztanya. Olyanról órákat tudnék beszélni.
2017. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Nem tudom az emberek mért fújják fel ennyire ezt a keresztszülőség dolgot. Nekem is van mégis olyan mint egy idegen. Ha szükségem van valakire akkor ott van anyám, apám, tesóm, nagyszüleim, barátaim, párom. Semmi hátrányom nem származott belőle.
2017. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magasról tesz rád, ez az igazság.
2017. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Örülj neki, hogy ismered. Én utoljára a keresztelőmön láttam a sajátomat. Szerintem beszéljétek meg, miért viselkedik így, mert te nem érted. És örülj hogy van. Én megértem, miért fontos a keresztszülő, de ő nem az igazi anyád, nem kell az életedben olyan fontos szerepet betöltenie. A tanácsom hogy kérdezd meg, és ha nem juttok dűlőre, akkor nem tudok mit tanácsolni.
2017. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!