Mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés

pár hónapja elkövettem egy nagy hibát, vagyis igazából sok hibát... vagdostam magam a combomon (nem kérek kioktatást, tudom, hogy nem kellett volna.), és hát akkor azzal nem számoltam, vagyis nem érdekelt, hogy ezek a nyomok örökre látszódni fognak.. most, hogy jó idő van, és nem igazán lehet hosszú nadrágot húzni, megbántam az egészet, de nem magam miatt, és nem is az emberek miatt az utcán, hogy vajon mit gondolnak, hanem elsősorban a családom miatt. a szűkebb családom tud róla, és szerencsére megértőek, viszont pl. a nagyszüleim, unokatesóim, stb, nem tudják, és félek, hogy mit fognak szólni. van egy 7 éves unokatesóm, akivel rendszeresen találkozunk, és biztos rá fog kérdezni, ha látja, hogy ez mi. a papámnak le van vágva mindkét lába, erre látni fogja, hogy én meg vagdostam a sajátom.. én már lemondtam arról, hogy ezek a nyomok eltűnnek, igazából nem is hegek, csak ilyen csíkok, de azért elég erőteljesen látszanak, pedig már hónapok óta nem csináltam. nem akar javulni a helyzet, megakadt ezen a ponton... igaz, hogy a szűk család elfogadó, de a többiek, akik azért valamivel mégis kívülállóbbak, mit fognak szólni, mit tegyek? :/

18/L



2017. máj. 29. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem bujkálhatok örökké, ezért az az opció nálam nem játszik, hogy valamivel hosszabb nadrágot, vagy szoknyát veszek
2017. máj. 29. 10:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nyíltan felvállalod, ha valaki rákérdez elmondod az igazat, úgyis egyértelmű ha ilyet lát az ember, tehát még hazudni se nagyon lehet rá valamit, tehát vagy felvállalod és akkor jöhet a rövidnadrág, vagy marad a térdnadrág, térdszoknya, míg kicsit halványodik. Bár az évek lesznek.
2017. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ja, sajna ez olyan, amit félreérteni sem lehet nagyon :/ még ha egy-két csík lenne, de a combom nagy része ilyen...
2017. máj. 29. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj most még a térnaci térdig érő vagy hosszú lenge szoknya verzióknál. Hátha később már jobban készen állsz lelkileg arra, hogy esetleg valaki meglátja és megtudja mi történt.
2017. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Így utólag én már nem takargatnám. Ha kérdezik, ilyesmiket felelnék: Csak egy seb/vágás, az már régi, csak megvágtam. És ennyivel letudnám a dolgot.

Nem kellett volna, oké, de a jelek szerint ezt már te is tudod, szóval nem kell hallgatnod a kioktatást, szájhúzkodást nézegetni stb. Csinálj úgy, mintha ott sem lenne.

2017. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!